کابل ۱۵۰ آلومینیومی

کابل 150 آلومینیومی

کابل ۱۵۰ آلومینیومی

کابل ۱۵۰ آلومینیومی استاندارد و با کیفیت بالا در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

کابل ۱۵۰ آلومینیومی استاندارد و انواع آن

کابل ۱۵۰ آلومینیومی استاندارد و با بهترین کیفیت را می توانید از این مرکز به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش سیم و کابل تهیه نمایید. کابل ۱۵۰ آلومینیومی را شرکت های مختلفی تولید نموده و این مرکز انواع مختلف این کابل از بهترین و معتبرترین برندهای سیم و کابل را به مشتریان عرضه می دارد.

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایز کابلتوضیحاتمتراژقیمت( ریال)
۱*۱۵۰XLPEهر متر۱۳۷۵۰۰
۳*۱۵۰PVC هر مترتماس بگیرید
۴*۱۵۰هر مترتماس بگیرید
۱*۱۵۰XLPE
هر متر ۲۰۴۰۰۰
۱*۱۵۰PVCهر متر ۲۱۰۱۹۰
۱*۱۵۰هر متر۲۱۳۰۰۰
۳*۱۵۰+۷۰هر متر۴۶۹۰۰۰
۳*۱۵۰+۷۰هر متر۴۶۹۰۰۰
۳*۱۵۰+۷۰هر متر۷۰۰۰۰۰

کابل آلومینیومی ۱۵۰ با توجه به کاربردهای آن در سایز های مختلفی وجود دارد و هریک دارای کاربردی می باشد. قیمت کابل ۱۵۰ آلومینیومی با توجه به موارد مختلف از جمله برند و سایز و نوع روکش متفاوت می باشد که در در جدول قیمت کابل ۱۵۰ آلومینیومی به برخی از این سایزها و قیمت آن ها اشاره شده است.

قیمت کابل آلومینیومی ۳*۱۵۰+۷۰

کابل آلومینیومی با سایز ۳*۱۵۰+۷۰ دارای جنس رسانای آلومینیومی بوده و قیمت این نوع کابل بسیار کمتر از کابل معدل آن از جنس مس می باشد. شما می توانید قیمت این کابل را که برندهای مختلف آن را تولید می کند و دارای روکش و انواع مختلفی می باشد را به صورت به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار دریافت نمایید. برای استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

کابل آلومینیومی150

قیمت کابل برق  آلومینیومی زمینی

قیمت کابل برق آلومینی زمینی یا کابل قدرت با هادی آلومینیومی بسیار کمتر از کابلهای با جنس مس مس می باشد. از جمله موارد بسیار مهم در انتخاب کابل های آلومینیومی نیز همین قیمت مناسب می باشد. عوامل مختلفی در این قیمت تاثیر دارد مانند متراژ و ولتاژ. برای استعلام قیمت کابل برق آلومینیومی زمینی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

کابل آلومینیومی ۴*۱۶

کابل های آلومینیومی همان طور که می دانید دارای تنوع بوده و شما می توانید انواع مختلف کابل های آلومینیومی از جمله کابل آلومینیومی ۴*۱۶ را از بهترین برندهای سیم و کابل با کیفیت بالا به صورت استاندارد و دارای گواهینامه از این مجموعه تهیه نمایید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی و خرید با بهترین قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

مشخصات فنی کابل آلومینیومی ۱۵۰

کابل آلومینیومی ۱۵۰ آلومینیومی که دارای سطح مقطع ۱۵۰ میلیمتر مربع می باشد. معمولا دارای دو سایز رایج می باشد. سایزهای رایج این کابل عبارت است از تک رشته ۱*۱۵۰ و یا سه و نیم رشته ۳*۱۵۰+۷۰. در جدول زیر به برخی از مشخصات سایز ۱*۱۵۰ اشاره شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی با کارشناسان ما تماس بگیرید

نوع کابلجنسضخامت عایق(م.م)ضخامت روکشمشخصات
۱*۱۵۰آلومینیومی مفتولی۱.۸۱.۶ ۰.۶/۱ کیلو ولت
۱*۱۵۰ آلومینیومی ساده۵.۵۲.۱۱۲/۲۰ کیلوولت
۱*۱۵۰آلومینیومی زره دار۵.۵۲.۳۱۲/۲۰ کیلو ولت

قیمت کابل آلومینیومی ۲*۲۵

کابل آلومینیوم ۲*۲۵ از دو رشته تشکیل شده است. جنس رسانای این کابل آلومینیوم بوده و قیمت آن بسیار کمتر از کابل های معادل آن از جنس مس می باشند. وزن کمتر و هزینه کمتر باعث شده تا بیشتر به این کابل توجه شود و استفاده از آن بیشتر شود. شما می توانید قیمت به روز این کابل را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

 

150کابل آلومینیومی

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیومی ۲* ۱۶

این کابل دو رشته ی دارای رسانایی از جنس آلومینیوم بوده و دارای دو نوع عایق می باشد. با توجه به این که استفاده کابل آلومینیومی ۲*۱۶ بسیار مقرون به صرفه می باشد و قیمت کابل آلومینیومی ۲*۱۶ مناسب و کمتر از کابل هایی با جنس مس می باشد به همین دلیل مورد توجه قرار گرفته و مشتریان زیادی جهت کاربردهای مختلف از آن استفاده می کنند. برای استعلام قیمت این کابل از برندهای مختلف به صورت به روز با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

کابل زمینی آلومینیومی 

کابل زمینی آلومینیومی دارای تنوع بوده و یا توجه به کاربردهای مختلفی که دارد از جمله کابل هایی می باشد که در کاربردهای مختلفی دارد. کابل آلومینیومی زمینی در انواع دو، سه یا چهار رشته ای وجود دارد که با توجه به سایز و ولتاژ و سطح مقطع های مختلف آن کاربردهای مختلفی نیز دارند. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

کابل های آلومینیوم دارای سایزهای مختلفی می باشند که می توانید قیمت هریک را مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت های هریک بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید.

کابل آلومینیومی زمینی

قیمت کابل سه فاز آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی 16قیمت-کابل آلومینیومی-4.16قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *