کابل نیمه افشان

کابل نیمه افشان

کابل نیمه افشان

کابل نیمه افشان دارای سطح مقطع های مختلف از بهترین برندهای سیم و کابل در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

کابل نیمه افشان چیست؟

کابل نیمه افشان دسته دیگری از کابل ها می باشند که تک رشته بوده و تشکیل شده از مجموعه ای از مفتول های تابیده شده می باشد و زمانی که نمی خواهیم از سیم یا کابل افشان استفاده کنیم از این کابل استفاده می کنیم. این کابل دارای قابلیت پیچش و خمش بالا در حد کابل افشان نیست و همچین به اندازه کابل مفتولی نیز خشک نمی باشد با توجه به این تفاسیر این کابل را می توان دسته ای بین کابل مفتولی و افشان دانست.

قیمت کابل نیمه افشان

قیمت کابل نیمه افشان در همه موارد یکسان نمی باشد و با توجه به موارد مختلف از جمله برند، سطح مقطع و متراژ متفاوت می باشد. شما می توانید قیمت به روز کابل نیمه افشان را با توجه به آخرین تغییرات بازار و با توجه به سفارش خود از کارشناسان ما دریافت نمایید.

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع کابل نیمه افشان

کابل افشان

نوع دیگر کابل ها که کاربردهای مختلف و فراوانی دارد کابل افشان می باشد. در این کابل بیشتر از یک رشته سیم ره کار رفته است. وقتی هر رشته ای از رشته سیم های داخلی کابل بین 0.25 تا 0.5 میلی متر بوده و با قرار گرفتن در کنار هم کابلی با سطح مقطع موردنظر ما ساخته شود به این کابل کابل افشان می گویند که این کابل دارای ویژگی ها و مشخصاتی می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سیم افشان بهتر است یا مفتولی

سیم افشان و مفتولی هریک کاربردهایی داشته و دارای ویژگی هایی می باشد. شما با توجه به کاربرد و ویژگی های هریک می توانید کابل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه به برخی از ویژگی ها و تفاوت های این دوسیم اشاره می شود که با توجه به آن ها می توانید کابل موردنظر خود را انتخاب نمایید.

  • انعطاف پذیری سیم افشان نسبت به مفتولی است
  • مقاومت اهمی مفتولی بیشتر از افشان است
  • کابل مفتولی نسبت به کابل افشان مقاومت بیشتری نسبت به  خوردگی دارد
  • تفاوت در کاربرد مثلا افشان در ماشین آلات و تابلوهای فرمان کارایی بهتری دارد و مفتولی در سطح مقطع های بزرگتر کارایی بهتری دارد.
  • کم بودن هزینه تمام شده کابل مفتولی نسبت به افشان
  • با توجه به تک رشته ای بودن هادی کابل مفتولی و همچنین کم بودن تعداد رشته ها احتمال اتصالی در این نوع کابل کمتر از افشان است
  • کابل های افشان نمی شکنند و این بخاطر خاصیت انعطاف پذیری بالای این کابل ها می باشد.

قیمت روز کابل نیمه افشان

قیمت روز کابل 

برای خرید انواع کابل همواره باید از قیمت روز کابل اطلاع داشت  شما می توانید انواع کابل را با قیمت روز و براساس آ خرین تغییرات قیمت بازار از این مرکز تهیه نمایید همچنین می توانید برای استعلام قیمت روز کابل از برند و سایز و متراژهای مختلف با کارشناسان ما تماس بگیرید و لیست قیمت را دریافت نمایید.

مصارف کابل افشان

کابل افشان دارای کاربردهای مختلفی می باشد این کابل ممکن است برای مصارف عمومی، صنعت و یا نصب مستقیم استفاده شوند. مثلا کاربرد کابل افشان معمولی در مدارهای چراغ روشنایی و منبع انرژی اضطراری می باشد.

کابل های آلومینیوم دارای سایز و انواع مختلفی می باشند که می توانید قیمت هریک را مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت های هریک بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید.

فروش سیم افشان

قیمت کابل آلومینیومی مسین

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

قیمت کابل آلومینیومی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *