کابل برق آلومینیومی

کابل برق آلومینیومی

کابل برق آلومینیومی

کابل برق آلومینیومی در سایز و ضخامت های مختلف در مرکز فروش سیم و کابل آرامش

خرید کابل آلومینیومی

کابل برق آلومینیومی یکی از انواع کابل های آلومینیومی می باشد. خرید کابل آلومینیومی امروزه با توجه به افزایش قیمت مس مقرون به صرفه بوده و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. برای خرید کابل آلومینیومی در انواع مختلف از جمله کابل برق آلومینیومی و مشاوره فنی خرید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و بعد از مشورت و استعلام قیمت اقدام به خرید کابل آلومینیومی نمایید. برای خرید کابل آلومینیومی به دو نکته مهم توجه نمایید.

  • سطح مقطع هادی آلومینیومی
  • چگالی کابل آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی

 شما در فروشگاه سیم و کابل آرامش می توانید انواع کابل برق آلومینیومی را به صورت حضوری و اینترنتی خرید نمایید. 

فروش کابل آلومینیوم

فروش کابل آلومینیوم توسط این مرکز از بهترین برندهای سیم و کابل صورت می گیرد. این مجموعه تامین و فروش کابل آلومینیوم در انواع و سایز و متراژهای مختلف را برعهده دارد. کابل های آلومینیوم علاوه بر ویژگی های مختلفی که دارند مناسب ترین کابل جایگزین برای کابل های مسی به شمار می روند و خرید انواع مختلف کابل آلومینیومی از جمله کابل برق از نوع آلومینیومی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

فروش کابل آلومینیوم

فروش کابل برق آلومینیومی و ارائه لیست قیمت

کابل های برق دارای انواع مختلفی می باشد کابل برق جنس آلومینیومی یکی از انواع کابل های آلومینیومی می باشد که در صنعت و انتقال نیرو از آن استفاده می کنند و کاربردهای مختلفی دارد. این نوع از کابل های با توجه به مزایای مختلف که مهمترین آن قیمت ارزان تر آن نسبت به نوع مسی می باشد. قبل از خرید کابل آلومینیومی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و لیست قیمت به روز انواع مختلف کابل های برق آلومینیومی را دریافت نمایید.

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کابل آلومینیومی زمینی

کابل آلومینیومی زمینی از کابل هایی می باشد که مورد استقبال قرار گفته است این کابل کاربردهای مختلفی دارد. ابن کابل دارای انواع و سایز های مختلفی می باشد و با توجه به نوع نیاز خود می توانید ازهریک از انواع مختلف آن مانند فشار ضعیف و فشار متوسط و … استفاده نمایید. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد این کابل بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

کابل آلومینیومی زمینی

قیمت کابل برق آلومینیوم

قیمت کابل برق آلومینیومی و قیمت کابل های برق آلومینیومی نوع زمینی با توجه به موارد مختلف متفاوت می باشد. این نوع کابل ها علاوه بر اینکه دارای انواع مختلفی می باشند از برندهای مختلفی نیز هستند و کارخانه های مختلف این نوع کابل را تولید و عرضه می کنند شما می توانید با توجه به درخواست و کاربرد آن ها انواع مختلف این کابل از بهترین برندها را از این مرکز تهیه نمایید.  این مجموعه با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش انواع کابل مجموعه ای از بهترین برندهای کابل را با بهترین قیمت و کیفیت بالا به مشتریان عرضه می کند.

قیمت کابل مفتولی آلومینیومی

فروش کابل برق آلومینیومی و ارائه لیست قیمت

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

معایب کابل آلومینیومی

کابل های آلومینیومی دارای ویژگی های مثبتی می باشد که باعث شده خرید این کابل با استقبال روبرو شود با وجود این ویژگی ها و تفاسیر این کابل معایبی را نیز به همراه دارد که هنگام استفاده از آن باید به آن توجه کرد در ادامه به چند نکته و یا معایب کابل آلومینیومی اشاره می شود که هنگام استفاده از این کابلها باید آن را در نظر گرفت.

خرید کابل آلومینیومی

  • خطر آتش سوری در این نوع کابل های نسبت به کابل های مسی بیشتر است.
  • در این نوع کابل ها هاب خودنگهدار دارای تلفات بیشتری می باشد.
  • فقط برای کابل مفتولی می توان از آن استفاده کرد.
  • برای استفاده در کابل افشان با توجه به خاصیت شکنندگی بالا مناسب نمی باشد.

جدول کابل آلومینیومی

جدول کابل آلومینیومی یا جدول جریان مجاز کابل آلومینیومی، جدولی است حاوی اطلاعات و محاسبات فنی که هنگام استفاده از کابلهای آلومینیومی به کاربر کمک می کند تا مشخصات کابل های آلومینیومی را به راحتی به دست آورد. با توجه به ازدیاد دمای هادی کابل و آسیب دیدن عایق آن برای جلوگیری از این امر برای کابل های برق جریان مجاز تعریف می شود که این جریان مجاز را می توان در جدول هایی که وجود دارد مشاهده نمود.

جدول کابل آلومینیومی

برای استفاده از جدول ها به این نکته توجه کنید که جدول ها با توجه به معیار و موارد مختلف می باشد مثلا جدول های جریان مجاز کابل آلومینیومی فشار ضعیف و فشار متوسط متفاوت بوده و همچنین ممکن است جدول با توجه به مواردی مانند  آمپر و افت ولتاژ مجاز در سیستم سه فاز و یا تک فاز و … باشد. برای مشاوره فنی در این مورد و انتخاب کابل مناسب با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیومی فشار متوسط

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10

قیمت کابل آلومینیوم 4*25

 

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *