کابل ابهر تلفن

کابل ابهر تلفن

کابل ابهر تلفن

کابل ابهر تلفن در انواع مختلف با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

کابل ابهر تلفن و انواع مختلف آن

کابل ابهر تلفن دارای انواع مختلفی می باشد. کابل ابهر تلفن، کابل ابهر تماس و کابلهای مخابراتی در تعداد زوج های مختلفی وجود دارد. سیم رانژه نوعی از کابل ابهر تماس،کابل ابهر تلفن تک زوج می باشد. انواع مختلف کابل ابهر تلفن و کابل ابهر تماس بر اساس موارد زیر می باشد:

  • کابل ابهر تلفن براساس سطح مقطع
  • کابل ابهر تلفن براساس تعداد زوج

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کابل ابهر تلفن با قطرهای مختلف از جنس مس

کابل ابهر تلفن با قطرهای مختلف از جنس مس وجود دارد. این نوع کابلها از لحاظ سطح مقطع دارای قطرهای مختلف از جنس مس می باشد برخی از قطرهایی که به طور معمول در بازار وجود دارد عبارت است از صفر چهار (۰.۴ میلیمتر)، صفر پنج (۰.۵ میلیمتر)، صفر شش (۰.۶ میلیمتر وجود دارد.

کابل مخابراتی تلفن از نظر تعداد زوج دارای انواع مختلفی می باشد برخی از آن ها عبارت است از : ۲ زوج، چهار زوج، شش زوج، ده زوج، پانزده زوج، بیست زوج، بیست و پنج زوج، سی و دو زوج، ۵۰ زوج، ۱۰۰ زوج، ۲۰۰ زوج

انواع کابل ابهر تلفن

انواع کابل زوجی تلفن

کابل های تلفن به صورت زوجی وجود دارد و مهمترین علت زوجی کردن این کابلها کنترل کردن اثر همشنوایی است. این کابل های انواع مختلفی دارد و هریک از انواع آن نیز دارای گروه و مدل های مختلفی می باشد. در ادامه به برخی از انواع کابل های زوجی مسی تلفن اشاره می شود:

  •  کانالی
  • خاکی
  • خارج ساختمانی
  • داخل ساختمانی
  • مهاردار هوایی

 

هریک از انواع کابل های روجی مسی تلفن که در بالا به آن اشاره شد و کابل ابهر تلفن و کابل ابهر تماس دارای ویژگی های خاصی می باشند و تعداد رشته های آن ها با هم متفاوت می باشد. هریک از کابل ابهر تلفن و کابل ابهر تماس در موارد مختلف کاربرد دارند.

کابل ابهر

 

سیم و کابل آرین ابهر

سیم و کابل آرین ابهر را می توانید براساس نوع نیاز خود در انواع مختلف و سایزهای متفاوت با بهترین قیمت و یهترین کیفیت از این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش سیم و کابل در لاله زار تهران تهیه نمایید. برای مشاهده اطلاعات محصولات و انواع مختلف آن بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

سیم و کابل آرین ابهر

سیم و کابل البرز ابهر

انواع مختلف محصولات سیم و کابل البرز ابهر را می توانید با کیفیت بالا و استاندارد ملی از این مرکز تهیه نمایید. برای مشاهده انواع مختلف سیم و کابل البرز ابهر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

سیم و کابل البرز ابهر

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *