کابل آلومینیوم یزد

کابل آلومینیوم یزد

کابل آلومینیوم یزد

کابل آلومینیوم یزد با کیفیت بالا در سایز و مدل های متنوع و قیمت مناسب در مرکز فروش سیم و کابل آرامش

کابل آلومینیوم یزد دارای تاییدیه

کابل آلومینیوم یزد با توجه به کیفیت بالایی که دارد و همچنین دو دلیل عمده یکی صرفه اقتصادی برای مسافت های طولانی و دوم جلوگیری از سرقت و داشتن امنیت برای مکان هایی که خطر سرقت کابل های مسی وجود دارد دارای اهمیت بوده و از جمله کابل های پرفروش می باشد.

انواع کابل آلومینیوم یزد

این نوع کابل با توجه به نوع کاربرد دارای انواع مختلفی می باشند که همگی دارای تاییدیه می باشد. انواع مختلف کابل عبارت است از:

  • تک رشته
  • دو رشته
  • سه و نیم رشته و چهار رشته

کابل آلومینیوم یزد دارای تنوع سایز می باشد که ممکن از آن ها بر اساس نوع و سایز و نوع کاربرد در قسمت های روی تیر برق یا زمینی استفاده شود. از جمله بیشترین کاربرد این کابل را می توان به استفاده از آن در مناطق روستایی، مزارع و باغ ها اشاره کرد.

انواع زمینی کابل آلومینیوم یزد

جهت استفاده  از کابل به صورت زمینی یا دفنی از کابل های عایق دار استفاده می کنند. کابل آلومینیومی زمینی با توجه به نوع عایق دارای دو نوع می باشد:

  • کابل آلومینیومی زمینی با عایق PVC
  • کابل آلومینیومی زمینی با عایق xlpe

کابل آلومینیومی یزد با توجه به انواع آن که تک رشته و دورشته و سه و نیم رشته می باشند دارای سایزهای مختلفی هستند که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

سایزهای مختلف کابل آلومینیوم یزد را می توانید در جدول مربوطه ملاحظه نمایید.

سایز های کابل های تک رشته زمینی آلومینیومیسایز های کابل های دو رشته زمینی آلومینیومیسایز های کابل های سه و نیم و چهار رشته زمینی آلومینیومی
16
10*210*4
2516*216*4
3525*225*4
50
70
95
120
150
185
240
300
400
500

قیمت کابل آلومینیومی یزد

قیمت کابل آلومینیوم یزد با توجه به کابل از جنس مس بسیار مناسب تر و کمتر می باشد. قیمت ها با توجه به نوع و سایز کابل ها یکسان نبوده و برای مشاهده و دریافت لیست قیمت می توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید. قیمت هایی که ارائه می گردد به روز و براساس آخرین تغییرات بازار و به صورت رقابتی می باشدمی توانید برای دریافت قیمت های لحظه ای و مشاوره فنی با کارشناسان و مشاوران ما هم اکنون با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

تماس با ما

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *