کابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت

کابل آلومینیومی 20 کیلو ولت

کابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت

کابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت در انواع مختلف از بهترین برندهای سیم و کابل در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

کابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت و تنوع آن

کابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت از جمله کابلهای فشار متوسط می باشد که پرفروش است. این کابل دارای تنوع بوده و کارخانه های مختلفی این کابل را تولید می کنند با توجه به نوع کاربرد و نیازتان از انواع مختلف این کابل می توانید استفاده نمایید.

این کابل با توجه به سایز داراع انواع مختلفی می باشد به طور کلی سایزهای کابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت عبارتند از:

  • سایزهای ۳۵ تا ۵۰۰ میلی متر مربع نوع کابل های زیرزمینی
  • سایز ۳۵ تا ۱۲۰ میلیمتر مربع نوع خودنگهدار

کابل های آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت با توجه به کاربردهای مختلفی که دارد دارای انواع مختلفی می باشد برخی از انواع این کابل عبارت است از:

  • کابل های زره دار
  • کابل های بدون زره

کابل 20 کیلو ولت آلومینیومی

قیمت کابل ۲۰ کیلو ولت آلومینیومی لاله زار

قیمت کابل ۲۰کیلو ولت آلومینیومی لاله زار را می توانید به صورت به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار مشاهده نمایید. همان طور که می دانید قیمت ککابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت در مقایسه با کابل های مسی بسیار ارزان تر بوده در حالی که این کابل استاندارد بوده و از کیفیت بالایی بر خوردار می باشد. قیمت کابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت با توجه به انواع مختلف آن متفاوت می باشد.  جهت استعلام قیمت کابل ۲۰ ولت آلومینیومی لاله زار به صورت به روز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

برندهای مختلف کابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت

کابل های ۲۰ولت از جمله کابل های پرفروشی می باشند که کارخانه های متعددی آن را تولید می کنند. کابل های ۲۰ولت دارای انواع مختلفی می باشد و انواع مختلف آن مثلا فشار متوسط و فشار ضعیف تفاوت بسیار زیادی باهم دارند. کارخانه های زیادی این نوع کابل را عرضه می کنند که در ادامه به برخی از این برندها که کابل آلومینیومی ۲۰ کیلو ولت را تولید و عرضه می کنند اشاره می شود:

  • البرز
  • ابهر
  • یزد
  • مغان
  • سیمکو

کابل کراسلینگ 20 کیلو ولت

قیمت کابل کراسلینگ ۲۰ کیلو ولت

از دیگر انواع کابل های آلومینیومی کابل کراسلینگ ۲۰ کیلو وات می باشد. این نوع کابل های زمینی با توجه به ساختار آن شامل انواع تک رشته و و ۳ رشته آرموردار و بدون آرمور می باشد. از آنجایی که این کابل دارای تنوع می باشد قیمت آن نیز متفاوت می باشد. برای مشاهده و استعلام قیمت کابل کراسلینگ ۲۰ کیلو ولت به روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل کراسلینگ 20 کیلو ولت

کابل زره دار

کابل زره دار دسته ای از کابل های افشان می باشند که دارای قدرت هادی بالایی می باشند. این نوع کابل را به سه حرف SWA نشان می دهند. این کابل دارای کاربردهای مختلفی می باشد و انواع مختلفی دارد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر کافی است بر روی دکمه زیر کلیک نموده و اطلاعات مربوط به این نوع کابل را مشاهده نمایید.

کابل زره دار

کابل آلومینیومی 20 کیلو ولت زره دار

سیم و کابل ابهر

سیم و کابل ابهر از دیگر برندهای سیم و کابل می باشد که این مجموعه محصولات مختلف آن را عرضه می کند. شما می توانید محصولات استاندارد و با کیفیت این برند را با بهترین قیمت از این مجموعه تهیه نمایید. با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید محصولات متنوع و سایر اطلاعات سیم و کابل ابهر را مشاهده نمایید.

سیم و کابل ابهر

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

کابل آلومینیومی زمینی دیگر نوع کابل های پرکاربرد می باشد که در موارد مختلف کاربرد دارد. شما می توانید این محصول را با قیمتی رقابتی از این مرکز تهیه نمایید برای مشاهده قیمت کابل آلومینیومی زمینی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

 

بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

کابل آلومینیوم یزد

فروش سیم و کابل لاله زار

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *