قیمت کابل ۴*۶

قیمت کابل 4*6

قیمت کابل ۴*۶

قیمت کابل ۴*۶ با توجه به آخرین تغییرات بازار و به صورت به روز توسط مرکز فروش سیم و کابل آرامش

قیمت کابل ۴*۶ در برندهای مختلف

قیمت کابل ۴*۶ در برندهای مختلف متفاوت می باشند. از جمله عوامل موثر در قیمت کابل های ۴*۶ می توان به نوع برند اشاره کرد. این سایز از کابل را برندهای مختلفی تولید و عرضه می کنند که در ادامه می توانید قیمت برخی از این برندها را در جدول مربوطه مشاهده نمایید. چنانچه برند موردنظر در جدول وجود ندارد می توانید با تماس با کارشناسان ما لیست قیمت های موردنظر را دریافت نمایید.

سایزنوع یا ویژگی قیمت
کابل ۴*۶افشان و جنس مغزی مس۴۱۸۰۰ ( متر)
کابل ۴*۶میرا الکتریک۴۲۰۰۰ ( متر)
کابل ۴*۶افشان خراسان افشار نژاد۴۱۹۰۰ ( متر)
کابل ۴*۶افشان ساوه۳۸۷۰۰۰ (کلاف ۱۰۰ متری)
کابل ۴*۶افشان جنس رسانا مس۳۵۲۰۰۰ (متر)
کابل ۴*۶البرز ( افشان)۳۳۴۰۰۰ (متر)
کابل ۴*۶افشان البرز۲۶۸۰۰ (متر)
کابل ۴*۶مفتولی۳۸۸۰۰ (متر)
کابل ۴*۶مفتولی۴۱۲۰۰ (متر)

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل ۴*۶ در انواع مختلف

قیمت کابل سایز ۴*۶ در انواع مختلف یکسان نمی باشد. در واقع باید گفت این کابل ۴*۶ به دو صورت افشان و مفتولی تولید و عرضه می شود که هریک انواع این کابل دارای ویژگی های خاص خود می باشد و  هنگام خرید باید به نوع این کابل و مشخصات فنی و پارامترهای دیگری که برای خرید کابل مهم می باشد دقت نمود. نوع کابل از جمله پارامترهایی می باشد که بر روی قیمت تاثیر دارد. هریک از انواع مختلف کابل ۴*۶ افشان و یا کابل ۴*۶ مفتولی دارای ویژگی و کاربردهای متفاوت می باشد. با توجه به نوع درخواست و نیاز خود می توانید هریک از انواع این کابل را انتخاب نمایید.

قیمت کابل مفتولی 4*10

قیمت کابل ۴*۶ مفتولی

قیمت کابل مفتولی ۴*۶ با نوع افشان یکسان نمی باشد. توجه به نوع این کابل خود این کابل نیز دارای دو نوع مختلف می باشد و دارای ویژگی های مختلف بوده و همچنین مکان هایی که در آن استفاده می شوند متفاوت است در نتیجه قیمت ها نیز متفاوت می باشد. قبل از خرید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و در مورد نوع کابل موردنظر و خرید از مشاوره فنی آن ها استفاده نمایید.

قیمت کابل مفتولی 4*6

قیمت کابل ۴*۶ افشان

قیمت کابل افشان ۴*۶ که دارای جنس رسانای مس می باشد با قیمت کابل مفتولی ۴*۶ متفاوت می باشد. این نوع از کابل دارای انعطاف پذیری بالاتری بوده این انعطاف پذیری سبب می شود تا کاربرد آن و مکان هایی که از این کابل در آن می شود استفاده کرد با کابل نوع مفتولی متفاوت باشد.

قیمت کابل مفتولی 2*6

 مشخصات فیزیکی کابل افشان ۴*۶

مشخصات فیزیکی کابل های نوع افشان و مفتولی از دیگر شاخصه هایی می باشد که بر قیمت کابل افشان ۴*۶ تاثیر دارد و شما می توانید برخی از این ویژگی ها و یا مشخصات فیزیکی این کابل را در جدول زیر مشاهده نمایید.

سایز کابل۴*۶
سطح مقطع۶ میلیمتر مربع
نوع کابلافشان
تعداد رشته سیم در کابل۴ رشته سیم
جنس عایق PVC
جنس غلافPVC
میانگین قطر بیرونی۱۴.۵ میلیمتر
ضخامت روکش ۱.۱ میلیمتر
ولتاژ نامی۳۰۰/۵۰۰ ولت
وزن تقریبی۳۷۰ (kg/km)

 مشخصات فنی کابل مفتولی ۴*۶

مشخصات فنی کابل مفتولی ۴*۶ از جمله عواملی است که در قیمت کابل مفتولی ۴*۶ تاثیر دارد. با توجه به ویژگی ها و مشخصات فنی که این کابل دارد کاربرد آن نیز متفاوت می باشد. از جمله مشخصاتی که ممکن است متفاوت باشد می توان به جنس عایق، جنس هادی، جنس روکش اشاره کرد. هنگام خرید کابل مشخصات فنی و توجه به پارامترها از جمله موارد مهمی است که باید به آن توجه کرد. در جدولی که در ادامه مشاهده می کنید می توانید این مشخصات فنی را مشاهده نمایید.

سایز کابل۴*۶
سطح مقطع۶ میلیمتر مربع
نوع کابلمفتولی NYY
تعداد رشته سیم در کابل۴ رشته سیم
قطر عایق ۴.۴ میلیمتر
جنس روکشPVC/PST4
قطر روکش۱۴.۵۵ میلیمتر

قیمت کابل مفتولی ۲*۴

قیمت کابل مفتولی ۲*۴ که از جمله کابل های مفتولی با سطح مقطع ۴ میلیمتری می باشد را می توانید با توجه به ویژگی های مختلف و همچنین برندهای مختلف مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت ها بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل مفتولی 2*4

قیمت کابل آلومینیومی ۳*۲۵+۵۰

قیمت کابل آلومینیومی ۳*۲۵+۵۰ با توجه به اینکه دارای انواع مختلف می باشد و همچنین با توجه به جنس آن که آلومینیوم می باشد را می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده نمایید. قیمت این کابل با ویژگی های فنی و برندهای مختلف را می توانید دریافت نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 3*50+25

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *