قیمت کابل فشار قوی سه فاز

قیمت کابل فشار قوی سه فاز

قیمت کابل فشار قوی سه فاز

قیمت کابل فشار قوی سه فاز به صورت به روز و رقابتی

فروش انواع سیم و کابل در سایزهای مختلف در فروشگاه فروش سیم و کابل آرامش

قیمت کابل فشار قوی سه فاز با توجه به سایز

قیمت کابل فشار قوی سه فاز با توجه به سایز و موارد دیگری مانند برند جنس اجزای کابل و همچنین متراژ یا کمیت خرید می باشد. در ادامه جدولی که مشاهده می کنید قیمت سایزهای مختلف فشار قوی آورده شده است. چنانچه سایز موردنظر خود را در این لیست مشاهده نکردید با تماس با شماره های موجود در سایت و کارشناسان ما می توانید لیست قیمت ها را دریافت نمایید.

نوع کابلسایزقیمت ( تومان )
افشان ۱.۵×۳۲۵۵۰
افشان۲.۵×۳۴۰۰۰
افشان۴×۳۵۵۰۰
افشان۶×۳۷۵۰۰
افشان۱۰×۳۱۲۳۰۰
افشان۱۶×۳۲۱۰۰۰
افشان۱۶×۳۲۵۰۰۰
افشان۲۵×۳۴۰۰۰
افشان۰.۷۵×۴۱۸۰۰
افشان۱×۴۲۵۰۰
افشان۱.۵×۴۳۵۰۰
افشان۲.۵×۴۴۷۰۰
افشان۴×۴۶۸۰۰
افشان۶×۴۱۰۰۰
افشان۱۰×۴۲۲۰۰
افشان۱۶×۴۳۵۵۰۰
افشان۱.۵×۵۳۵۵۰
افشان۲.۵×۵۵۵۰۰
افشان۴×۵۸۵۰۰
افشان۶×۵۱۲۰۰۰
افشان۱۰×۵۲۱۰۰۰
افشان۱۶×۵۳۲۰۰۰
افشان۱.۵×۷۵۰۰۰

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عوامل موثر بر تعیین قیمت کابل فشار قوی سه فاز 

عوامل موثر بر تعیین قیمت کابل فشار قوی سه فاز گوناگون می باشد که در ادامه به برخی از این عوامل اشاره می شود. قیمت ها را با توجه به نوع درخواست خود و با توجه به مواردی که به آن اشاره می شود درنظر بگیرید. کابل های فشار قوی سه فاز دارای سایزهای مختلف بوده و کاربردهای مختلفی نیز دارند و قیمت آن ها نیز متلفاوت خواهد بود.

  • سایز
  • برند
  • متراژ
  • کیفیت
  • جنس

قیمت کابل فشار قوی سه فاز

هریک از مواردی که در بالا اشاره شده است به نوعی در قیمت کابل فشار قوی سه فاز تاثیر دارد مثلا کابل های با جنس مس بیشتر از کابل هایی معادل آن با جنس آلومینیوم می باشد. عوامل دیگر نیز هریک به نوعی در قیمت کابل موثر می باشد.

جهت استعلام قیمت به روز و اطلاع از تخفیف با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت کابل فشار قوی سه فاز با توجه به متراژ

قیمت کابل فشار قوی سه فاز با توجه به متراژ در سفارشات مختلف متفاوت می باشد. کابل های برق سه فاز و قیمت هر متر از کابل های برق سه فاز را با توجه به نوع درخواست خود می توانید به دست آورید.

قیمت هر متر کابل برق سه فاز و قیمت کابل فشار قوی سه فاز که توسط مرکز تخصصی فروش سیم و کابل آرامش ارائه می گردد به روز و به صورت رقابتی ارائه می گردد. کابل برق سه فاز که دارای سایزهای مختلف می باشد و هریک قیمت هر متر از از این سایزها با دیگری متفاوت بوده برای مشاهده قیمت ها بر روی دکمه زیر کلیک نمایید. در این قسمت لیست قیمت انواع کابل برق سه فاز و سایز آن ها آورده شده است و شما می توانید کلیه قیمت ها را مشاهده نمایید.

قیمت هر متر کابل برق سه فاز

قیمت کابل فشار قوی سه فاز در برندهای مختلف

قیمت کابل فشار قوی سه فاز در برندهای مختلف یکسان نمی باشد از جمله برندهای سیم و کابل که این مرکز عرضه می کند برند البرز می باشد.لیست قیمت البرز با توجه به اینکه دارای انواع مختلفی می باشد  و همچنین سایزهای مختلف آن متفاوت می باشد برای مشاهده این لیست که به روز و با توجه آخرین نوسانات قیمت مس و بازار  و به صورت رقابتی می باشد کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات قیمت بازار قبل از خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی

قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی نسبت به کابل های دیگر با جنس دیگر مانند مس مناسب تر بوده و از دلایل عمده انتخاب این نوع کابل می باشد. شما می توانید لیست قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی را با توجه به سایز و انواع آن می توانید با تماس با کارشناسان ما دریافت نمایید.

تماس با ما

قیمت کابل برق سه فاز

قیمت کابل برق سه فاز به صورت به روز و بر پایه مشخصات فنی و سایز ارائه می گردد. قیمت ها با توجه به موارد مختلف مخصوصا نوع و سایز آن با هم متفاوت بوده و لیست قیمت را با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید مشاهده نمایید.

قیمت کابل برق سه فاز

قیمت کابل برق فشار قوی

قیمت کابل برق فشار قوی با توجه به ولتاژهای مختلف آن و همچنین نوع آن مثلا قیمت کابل فشار قوی سه فاز و براساس جنس آن تعیین شده و متفاوت می باشد. برای مشاهده لیست قیمت کابل برق فشار قوی با توجه به مشخصات موردنظرتان به همراه مشخصات فنی و تخصصی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل برق فشار قوی

قیمت کابل برق سه فاز مسی

قیمت کابل برق سه فاز مسی با توجه به آخرین تغییرات و نوسانات بازار و قیمت مس ارائه می گردد. علاوه بر این نوسانات بر اساس نوع کابل و همچنین سایز و متراژ نیز قیمت ها متفاوت می باشد برای مشاهده لیست قیمت به روز و با توجه به مواردی که به آن اشاره شد بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل برق سه فاز مسی

قیمت کابل مفتولی

قیمت کابل مفتولی با توجه به نوع، سایز و برند متفاوت می باشد. شما با توجه به نیاز و نوع کاربرد می توانید انواع مختلف کابل مفتولی در سایزهای مختلف به همراه بهترین کیفیت از بهترین برندها و دارای استاندارد را از این مرکز تهیه نمایید برای مشاهده لیست قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت کابل آلومینیومی ۴*۱۶

قیمت کابل آلومینیومی ۴*۱۶ نسبت به کابل هایی با جنس مس دارای قیمت مناسب و کمتری می باشد. قیمت این کابل با توجه به ولتاژ، برند و سایز آن باهم متفاوت می باشد که می توانید لیست قیمت آن را با توجه به نوع نیاز خود با کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 4*16

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *