قیمت کابل آلومینیوم 4 * 16

قیمت کابل آلومینیوم 4 * 16

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 16

قیمت کابل آلومینیوم 4 * 16 به صورت به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

قیمت کابل آلومینیوم 4 * 16 مطابق با آخرین قیمت بازار

قیمت کابل آلومینیوم 4 * 16 را می توانید به صورت به روز، رقابتی و مناسب از این مرکز دریافت نمایید. در ادامه جدول قیمت کابل آلومینیوم 4 * 16 را مشاهده می کنید قیمت ها با توجه به موارد مختلف متفاوت می باشد. از جمله این موارد برندهای مختلف، متراژ و برخی ویژگی های دیگر مانند نوع روکش می باشد.

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایز سیممتراژتوضیحاتقیمت( ریال)
4 * 16هر متر82500
4 * 16هر مترالبرز الکتریک نور186800
4 * 16هر مترXLPE
135150
4 * 16هر متر 142470 270500
4 * 16هر مترPVC 270500
4 * 16هر مترPVC 270500
4 * 16متر 169000

این سایز مانند سایر کابل های آلومینیومی کاربردهای مختلفی در صنعت و ساختمان و … دارد. این نوع کابل با توجه به اینکه دارای قدرت خمش بالایی می باشد و شکل دهی آن آسان است از آن در محیط های تنگ استفاده می شود. برای مشاوره فنی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 2*25

کابل آلومینیومی دو رشته ای با سایز 2*25 از بهترین برندهای سیم و کابل را می توانید از این مرکز با بهترین قیمت و به صورت رقابتی تهیه نمایید. قیمت کابل آلومینیومی با توجه به برند و ویژگی های مختلف کابل ها در مدل های مختلف متفاوت می باشد. برای استعلام قیمت کابل آلومینیومی 2*25 با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

کابل آلومینیوم 4 * 16

قیمت کابل برق آلومینیومی زمینی

قیمت کابل برق آلومینیومی زمنینی بسیار مناسب تر از کابل های جنس مسی می باشد. قیمت مناسب و برخی ویژگی های دگر مانند سبک بودن و تنوع باعث شده است تا این کابل از جمله کابل های پرکاربرد و پرفروش به شمار رود. شما می توانید با توجه به نیاز خود متراژ و نوع کابل برق آلومینیومی خود مشخص نموده و بر همین اساس قیمت کابل برق آلومینیومی زمینی که به روز و مطابق با آخرین قیمت های بازار می باشد را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

قیمت کابل آلومینیوم 2*10

کابل های آلومینیومی دارای تنوع می باشد و کاربردهای مختلفی دارد و از آنجایی که از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است باعث می شود تا مورد توجه قرار بگیرد. از جمله کابلهای آلومینیومی دو رشته ای که در این مجموعه از بهترین برندها با بهترین و مناسب ترین قیمت به فروش می رشد کابل آلومینیوم 2*10 می باشد شما می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر قیمت کابل آلومینیوم 2*10 را مشاهده نمایید.

قیمت کابل آلومینیوم 2*10

مشخصات فنی کابل آلومینیوم 4 * 16

کابل 4 رشته ای آلومینیومی با سایز 4*16 می تواند در مسافتهای مختلف میزان آمپراژ مورد نیاز مشتریان را تامین کند.  این کابل دارای مقاومت الکتریکی بالایی بوده و عایق آن ممکن است دارای دوجنس  XLPE یا PVC  باشد. در جدول می توانید برخی از مشخصات فنی کابل آلومینیوم 4*16 را مشاهده نمایید.

سایز کابل4*16
تعداد رشته4 رشته
جنس رسانا آلومینیوم ( Al)
سطح مقطع16
ضخامت روکش1.8 (mm)
وزن تقریبی کابل 570 ( kg/km )
دامنه ولتاژ600/1000 ولت

قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی

کابل های آلومینیومی سه فاز زمینی دارای تنوع می باشند و در تعداد رشته های مختلفی وجود دارند و با توجه به اینکه دارای تنوع سایز می باشند در مکان های بسیاری از این نوع کابل ها استفاده می کنند. از دیگر دلایلی که باعث شده است تا بسیاری از مشتریان این کابل را انتخاب نمایند قیمت مناسب آن می باشد. برای مشاهده قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی

کابل آلومینیوم 4 * 16

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل مسی 2*16

یکی از مهمترین دلایل برای انتخاب کابل های آلومینیوم قیمت آن ها می باشد. کابل آلومینیوم سایز 2*16 نیز با توجه به کاربردهایی که دارد دارای قیمت مناسبی می باشد. قیمت این نوع کابل با توجه به برندهای مختلف و نوع روکش و … را می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده نمایید.

 

 

کابل های آلومینیوم دارای سایزهای مختلفی می باشند که می توانید قیمت هریک را مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت های هریک بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیوم 4*25

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 50

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10

قیمت کابل مفتولی آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیوم 4*25

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *