قیمت کابل آلومینیوم ۳۰۰

قیمت کابل آلومینیوم 300

قیمت کابل آلومینیوم ۳۰۰

قیمت کابل آلومینیوم ۳۰۰ به روز و لحظه ای در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

قیمت کابل آلومینیوم ۳۰۰ مطابق با آخرین قیمت بازار

قیمت کابل آلومینیوم ۳۰۰ استاندارد و با کیفیت تک رشته ای و یا دو رشته ای را می توانید به صورت به روز و مطابق با آخرین قیمت بازار از این مرکز دریافت نمایید. قیمت کابل آلومینیوم آن با توجه به تعداد رشته های آن و برندهای مختلف و همچنین متراژ متفاوت می باشد. جدول زیر به برخی از این قیمت ها اشاره شده است.

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایز سیمنوع روکشمتراژقیمت( ریال)
۳۰۰*۱XLPEهر متر۳۸۹۰۰۰
۳۰۰*۱PVCهر متر۴۰۱۰۰۰
۳۰۰*۱هر متر۴۰۱۵۰۰

قیمت کابل آلومینیوم ۳۰۰ با توجه به متراژ

کابل های آلومینیومی ۳۰۰ با توجه به تعداد رشته های آن کاربردهای مختلفی دارد و کابل تک رشته یا ۱*۳۰۰ از جمله کابل های پرکاربرد می باشد و براساس متراژ مثلا هر متر و یا قرقره های ۱۰۰۰ متری تعیین می گردد. برای اطلاع دقیق قیمت کابل آلومینیومی ۳۰۰ با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیوم ۳۰۰ مطابق با توجه به انواع مختلف آن

قیمت کابل آلومینیوم ۳۰۰ با توجه به انواع مختلف آن متفاوت می باشد. کابل آلومینیومی سایز ۳۰۰ دارای انواع مختلفی می باشد این نوع کابل با توجه به جنس آن مانند سایز کابل های آلومینیومی دارای قیمتی ارزانتر از کابل های مسی می باشد به همین خاطر خرید آن مورد استقبال قرار گرفته است.

کابل آلومینیومی سایز ۲*۱۰ از دیگر کابل های جنس آلومینیوم و دو رشته ای می باشد. قیمت این کابل نسبت به کابل معادل آن با جنس مس بسیار کمتر می باشد و به همین دلیل پرکاربرد می باشد. برای اطلاع از قیمت کابل آلومینیومی ۲*۱۰ با توجه به موارد مختلف بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیوم 2*10

مشخصات فنی کابل آلومینیومی ۱*۳۰۰

کابل آلومینیومی ۱*۳۰۰ تک رشته ای دارای رسانایی با جنس آلومینیوم می باشد. از کاربردهای مختلف این کابل می توان به مواردی مانند کانال های برق، لوله های ساختمانی، زیر خاک اشاره کرد. در جدول زیر به برخی از مشخصات کابل آلومینیومی اشاره شده است.

سایز کابل۳۰۰
تعداد رشتهتک رشته
سطح مقطع۲۵ میلی متر مربع
جنس رسانا آلومینیوم ( Al)
قطر تقریبی کابل۲۹.۱ mm
حداکثر مقاومت الکتریکی در دمای ۲۰ ۰.۱ اهم در هر کیلومتر
وزن تقریبی کابل ۱۱۳۲ kg/km
دامنه ولتاژ۶۰۰/۱۰۰۰ ولت

قیمت کابل آلومینیومی ۴*۱۶

نوع دیگر کابل های آلومینیومی چهار رشته ای کابل هایی با سایز ۴*۱۶ می باشد. شما می توانید این سایز از کابل های آلومینیومی را از بهترین برندهای سیم و کابل و با قیمت مناسب و رقابتی از این مجموعه تهیه نمایید. برای اطلاع از قیمت کابل آلومینیومی ۴*۱۶ بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت-کابل آلومینیومی-4.16

قیمت کابل آلومینیومی ۳*۵۰+۲۵

کابل های آلومینیومی ۳ رشته ای سایز ۳*۵۰+۲۵ همانند کابل هایی با جنس مس جهت انتقال جریان الکتریکی استفاده می شوند. قیمت کابل آلومینیومی ۳*۵۰+۲۵ بسیار کمتر از کابل هایی با جنس مس می باشد. برای اطلاع از قیمت به روز کابل آلومینیومی ۳*۵۰+۲۵ بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 3*50+25

قیمت کابل آلومینیومی مسین

از جمله کابل های استاندارد و با کیفیت که در این مجموعه با قیمتی مناسب و رقابتی به مشتریان عرضه می گردد کابل آلومینیومی مسین می باشد. با توجه به تنوع این کابل قیمت آن نیز متفاوت می باشد. قیمت کابل آلومینیومی مسین را می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده نمایید

قیمت کابل آلومینیومی مسین

قیمت کابل آلومینیوم 1*300

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیومی ۴*۱۰

کابل آلومینیومی ۴ رشته ای سایز ۴*۱۰ را می توانید با بهترین قیمت و رقابتی از این مرکز تهیه نمایید. برای مشاهده قیمت کابل آلومینیومی سایز ۴*۱۰ برندهای مختلف روی دکمه زیر کلیک نموده و قیمتها را در صفحه مربوطه مشاهده نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10

تماس با ما

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *