قیمت کابل آلومینیومی 4 * 35

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 35

قیمت کابل آلومینیومی 4*35

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 35 به روز و لحظه ای در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 35  و انواع مختلف آن 

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 35 را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید جدولی که در ادامه مشاهده می کنید چند نوع از این سایز کابل را مشاهده می کنید. این قیمت ها با توجه به انواع مختلف آن مثلا نوع روکش یا برند و یا مثلا تغییرات بازار متفاوت می باشد.جدولی که در ادامه مشاهده می کنید چند نوع از این سایز کابل را مشاهده می کنید. به همین دلیل برای استعلام قیمت دقیق تر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایز سیمنوع کابلمتراژقیمت( ریال)
35*4XLPEهر متر183200
35*4-هر متر155500
35*4افشانهر متر1290000
35*4XLPE ( مسین )هر متر192000
35*4پیشرو رفسنجانهر متر137000

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 35 و عوامل موثر بر قیمت آن

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 35 و عوامل موثر بر قیمت آن سبب شده است تا قیمت ها یکسان نباشد. عوامل مختلف مانند برند روی قیمت تاثیر دارد مثلا قیمت کابل های هم سایز در برندهای مختلف مانند مسین ، افشارنژاد خراسان، ابهر و … با هم متفاوت می باشد هم چنانکه کابل های یک سایز ممکن است دارای انواع مختلف مثلا بدون روکش و یا روکش دار باشد و یا مدل های دیگر که هنگام خرید باید به آن توجه کرد.

 شما در فروشگاه سیم و کابل آرامش می توانید خرید انواع کابل آلومینیومی را به صورت حضوری و اینترنتی انجام دهید. 

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 35 برند کابل ابهر

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 35 برند کابل ابهر نیز با توجه به انواع مختلف آن فرق دارد. همان طور که می دانید کابل ابهر از جمله کابل هایی است که پرکاربرد بوده و دارای تنوع می باشد و با توجه به اینکه در سایز و مدل های مختلفی وجود دارد دارای کاربردهای مختلفی می باشد با توجه به نوع کاربرد و سایز قیمت آن ها نیز متفاوت می باشد برای مشاهده قیمت کابل ابهر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل ابهر

قیمت-کابل-آلومینیومی-4-.-35

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 35 مهمترین دلیل استقبال از خرید این نوع کابل

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 35 مهمترین دلیل استقبال از خرید این نوع کابل می باشد. کابل های آلومینیومی از جمله این نوع کابل با توجه به اینکه دارای قیمتی ارزان تر از کابلهایی با جنس مس دارند خرید آن ها مورد استقبال قرار گرفته است.

سیم و کابل ابهر را می توانید با توجه به نیاز خود و همچنین با توجه به کاربردهای آن با بهترین قیمت از این مرکز تهیه نمایید . قیمت ها براساس سایز و نوع سیم و کابل در هریک متفاوت می باشد. برای مشاهده قیمت سیم و کابل ابهر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت سیم و کابل ابهر

قیمت های کابل آلومینیومی 4*25

در جدول زیر قیمت کابل آلومینیومی 4*25 را مشاهده می کنید البته به این نکته توجه کنید که قیمت ها در مدل ها، برندها و موارد مختلف متفاوت می باشد و براساس آخرین قیمت بازار می باشد برای دانستن آخرین قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

سایز سیمنوع روکشمتراژقیمت( ریال)
25*4XLPEهر متر187600
25*4-هر متر119500
25*4افشان - البرز الکتریک نورهر متر880000

کابل ابهر

کابل ابهر همان طور که می دانید از جمله محصولات شرکت سیم و کابل ابهر می باشد. این محصول از آنجایی که در انواع مختلف وجود دارد باید توجه داشت که برای چه منظور تهیه می شود برای مشاهده انواع سیم کابل ابهر و سایر اطلاعات بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

کابل ابهر

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع کابل آلومینیوم

قیمت های کابل آلومینیومی 4*50

کابل آلومینیومی 4 * 50 از دیگر انواع کابل های ابهر می باشد که استاندارد بوده و دارای کیفیت بالا می باشد و برای موارد مختلف کاربرد دارد این نوع کابل با توجه به نوع روکش و موارد دیگر دارای قیمت یکسان نمی باشد برای مشاهده قیمت کابل آلومینیومی 4 * 50 بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 50

قیمت کابل آلومینیومی 4*10

سایز دیگر کابل آلومینیومی، کابل آلومینیومی 4 * 10می باشد که با توجه به نیاز و کاربرد آن می توانید این کابل استاندارد را با بهترین قیمت از این مرکز تهیه نمایید برای مشاهده قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10 بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10

کابل های آلومینیوم دارای سایزهای مختلفی می باشند که می توانید قیمت هریک را مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت های هریک بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید.

تماس با ما

قیمت کابل آلومینیومی 3 * 25

قیمت کابل آلومینیومی 3 * 25 + 16

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *