قیمت کابل آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی

قیمت انواع کابل آلومینیومی فشار ضعیف، فشار متوسط به صورت به روز در مرکز فروش سیم و کابل آرامش

قیمت کابل آلومینیومی در سایز مختلف

قیمت کابل آلومینیومی نسبت به کابل های جنس مسی ارزانتر بوده و به همین دلیل خرید کابل آلومینیومی با استقبال روبرو شده و  با توجه به اینکه دارای انواع و سایزهای مختلفی می باشد قیمت ها متفاوت می باشد. عوامل مختلفی در قیمت کابل آلومینیومی موثر است از جمله این موارد سایزهای مختلف ، برند و نوع کابل ها می باشد. در جدولی که مشاهده می کنید قیمت ها با توجه به سایزها آورده شده است.

سایزقیمت ( تومان )
سیم آلومینیوم ۳۵*۱۱۰۰۰۰
سیم آلومینیوم ۵۰*۱۱۲۵۰۰
سیم آلومینیوم ۷۰*۱۱۵۳۰۰
سیم آلومینیوم ۹۵*۱۲۱۷۰۰
سیم آلومینیوم ۱۲۰*۱۲۷۸۰۰
سیم آلومینیوم ۲۴۰*۱۵۳۷۰۰
سیم آلومینیوم ۳۰۰*۱۶۲۷۰۰
سیم آلومینیوم ۱۰*۲۱۰۵۰۰
سیم آلومینیوم ۱۶*۲۱۳۷۰۰
سیم آلومینیوم ۲۵*۲۱۸۷۰۰
سیم آلومینیوم ۱۶+۲۵*۳۲۸۷۰۰
سیم آلومینیوم ۱۶+۳۵*۳۳۱۳۰۰
سیم آلومینیوم ۲۵+۵۰*۳۴۲۷۰۰
سیم آلومینیوم ۳۵+۷۰*۳۵۲۳۰۰
سیم آلومینیوم ۵۰+۹۵*۳۷۱۵۰۰
سیم آلومینیوم ۷۰+۱۲۰*۳۹۲۳۰۰
سیم آلومینیوم ۷۰+۱۵۰*۳۱۰۵۵۰۰
سیم آلومینیوم ۹۵+۱۸۵*۳۱۲۲۸۰۰
سیم آلومینیوم ۱۲۰+۲۴۰*۳۱۵۵۵۰۰
سیم آلومینیوم ۱۰*۴۱۲۷۰۰

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید کابل آلومینیومی

لیست قیمت کابل آلومینیومی زمینی

نوع دیگری از کابل های آلومینیومی، کابل آلومینیومی زمینی می باشد که کاربردهای مختلفی در صنعت دارد. این کابل دارای تنوع می باشد. قبل از خرید می توانید لیست قیمت کابل آلومینیومی زمینی را مشاهده نمایید.برای مشاهده و دریافت لیست قیمت کابل آلومینیومی زمینی به صورت به روز می توانید با شماره های موجود و کارشناسان تماس گرفته و یا بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیومی مسین

قیمت کابل آلومینیومی مسین یکی از برندها و کارخانه های تولید کننده کابل آلومینیوم، برند مسین می باشد که این مرکز عرضه و فروش آن را برعهده دارد. قیمت این برند به صورت رقابتی و کارخانه می باشد. با کلیک بر روی دکمه زیر قیمت انواع مختلف کابل آلومینیومی مسین در سایزهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

 

قیمت کابل آلومینیومی مسین

قیمت کابل آلومینیومی فشار متوسط 

قیمت کابل های فشار متوسط آلومینیومی نسبت به کابل های نوع مسی بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد. قیمت این کابل ها از مهمترین دلایل استقبال خرید این کابل می باشد هرچند این کابل دارای ویژگی ها و مزایای دیگری نیز می باشد ولی می توان گفت مهمترین عامل انتخاب کابل های آلومینیومی قیمت آن ها می باشد. قیمت کابل ها براساس نوع و سایز مختلف متفاوت می باشد که می توانید قبل از خرید این قیمت ها را در جدولی مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت های انواع کابل آلومینیومی فشار متوسط بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی فشار متوسط

لیست قیمت کابلهای آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی را می توانید به صورت به روز با توجه به انواع مختلف آن ها دریافت نمایید.خرید کابل آلومینیومی با توجه به اینکه دارای قیمتی بسیار ارزان تر از کابل های مسی دارند مقرون به صرفه تر بوده و از مورد استقبال  قرار گرفته است.  قبل از اینکه اقدام به خرید کابل آلومینیومی نمایید می توانید با کارشناسان ما در زمینه انتخاب کابل و خرید بهینه با بهترین قیمت و بهترین کیفیت مشورت نمایید. قیمت کابل آلومینیومی با توجه به موارد مختلف از جمله نوع، سایزو برند متفاوت می باشد.

 شما در فروشگاه سیم و کابل آرامش می توانید خرید کابل آلومینیومی را به صورت حضوری و اینترنتی انجام دهید. 

قیمت کابل آلومینیومی

فروش کابل آلومینیوم توسط این مرکز از بهترین برندهای کابل با بهترین کیفیت و در متراژهای مختلف صورت می گیرد. قیمت فروش کابل آلومینیوم توسط کارشناسان ما به صورت روزانه و به روز به مشتریان ارائه می گردد. ممکن است هنگام خرید کابل آلومینیومی دچار تردید شوید برای این منظور کافی است با کارشناسان ما در قسمت فروش کابل آلومینیوم تماس گرفته و از مشاوره فنی آن ها استفاده نمایید.

کابل برق آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی ۴*۲۵ 

کابل های آلومینیومی دارای تنوع می باشند و با توجه به نوع و سایزشان دارای کاربردهای مختلفی می باشد و برندهای مختلفی کابل آلومینیومی تولید و عرضه می کنند. از جمله این سایزها سایز ۴*۲۵ می باشد. برای مشاهده قیمت این سایز از کابل آلومینیومی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیوم 4*25

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10

قیمت کابل مفتولی آلومینیومی

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *