قیمت کابل آلومینیومی ۴۰۰

قیمت کابل آلومینیومی 400

قیمت کابل آلومینیومی ۴۰۰

قیمت کابل آلومینیومی ۴۰۰ به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

قیمت به روز کابل آلومینیومی ۴۰۰

قیمت کابل آلومینیومی ۴۰۰ با توجه به اینکه دارای چه روکشی می باشد متفاوت می باشد. کابل آلومینیومی ۴۰۰*۱ علاوه بر اینکه شرکت های مختلفی آن را تولید می کنند روکش آن نیز دارای دو نوع می باشد. برای مشاهده قیمت دقیق با کارشناسان تماس بگیریرد

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایز سیمنوع روکشمتراژقیمت( ریال)
۴۰۰*۱XLPEهر متر۵۲۲۵۸۰
۴۰۰*۱PVCهر متر۱۸۷۶۵۰
۴۰۰*۱-هر متر۱۲۹۰۰۰۰

قیمت های کابل ۴۰۰ همان طور که در جدول مشاهده کردید با توجه به موارد مختلف یکسان نبوده و متفاوت است. پیشنهاد می شود قیمت ها را به توجه به آخرین تغییرات بازار و همچنین با توجه به نیاز خود و براساس برند و شرکت سازنده از کارشناسان ما دریافت نمایید. این کابل دارای دو روکش روکش سیم XLPE و روکش کابل PVC یا PE می باشد که قیمت هریک متفاوت می باشد.

قیمت کابل آلومینیوم ۲*۱۰

قیمت کابل آلومینیوم ۲*۱۰ نسبت به قیمت این کابل با جنس مس بسیار پایین تر می باشد. کابل های آلومینیومی دارای تنوع زیادی می باشد و با توجه به قیمت مناسب آن و سایر ویژگی های آن امروز از جمله کابل های پرکاربرد می باشد. برای مشاهده قیمت کابل آلومینیوم ۲*۱۰ بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 کابل آلومینیومی 400

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیومی مسین

کابل آلومینیومی مسین از جمله کابل های استاندارد با کیفیت بالا می باشد. این کابل علاوه بر اینکه دارای کیفیت بالا می باشد دارای تنوع بالایی بوده و در انواع مختلف با سایزهای مختلف وجود دارد. برای مشاهده قیمت کابل آلومینیومی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی مسین

مشخصات انواع مختلف کابل ۴۰۰*۱ 

مشخصات کابل 400 زمینی

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

کابل آلومینیومی زمینی با توجه به کاربردهای مختلفی که دارد دارای انواع مختلفی می باشد این کابل با توجه به جنس آن و قیمت مناسب آن از جمله کابل های پرکاربرد می باشد. برای مشاهده قیمت کابل آلومینیومی زمینی و انواع مختلف آن بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

قیمت کابل آلومینیومی 

قیمت کابل آلومینیومی نسبت به کابل های مشابه با جنس مس بسیار کمتر می باشد. قیمت کابل های آلومینیومی با توجه به انواع مختلف آن و همچنین برندهای مختلف متفاوت می باشد. برای مشاهده قیمت کابل آلومینیومی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی

کابل های آلومینیوم دارای سایزهای مختلفی می باشند که می توانید قیمت هریک را مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت های هریک بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10

قیمت کابل آلومینیومی 1 * 240

قیمت کابل آلومینیومی 3 * 25

قیمت کابل آلومینیومی 3 * 25 + 16

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *