قیمت کابل آلومینیومی 25 * 4

قیمت کابل آلومینیومی 25 * 4

قیمت کابل آلومینیومی 25 * 4

قیمت کابل آلومینیومی 25 * 4 به صورت به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

قیمت کابل آلومینیومی 25 * 4 مطابق با آخرین قیمت بازار

قیمت کابل آلومینیومی 25 * 4 که دارای استاندارد و تاییدیه می باشد را می توانید با توجه به کابل موردنیاز خود از این مجموعه دریافت نمایید. در جدولی که در ادامه مشاهده می کنید قیمت کابل آلومینیومی 25 * 4 در همه موارد یکسان نمی باشد. قیمت ها با توجه به موارد مختلف متفاوت می باشند. از جمله موارد آن نوع روکش و یا برند می باشد.

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایز کابلتوضیحاتمتراژقیمت( ریال)
4*25هر متر118900
4*25XLPEهر متر 188550
4*25هر متر189500

این سایز مانند سایر کابل های آلومینیومی کاربردهای مختلفی در صنعت و ساختمان و … دارد. این نوع کابل با توجه به اینکه دارای قدرت خمش بالایی می باشد و شکل دهی آن آسان است از آن در محیط های تنگ استفاده می شود. برای مشاوره فنی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 4*16

از دیگر انواع کابلهای آلومینیومی مهم و  4 رشته ای کابل آلومینیومی 4*16 می باشد. این کابل از کابل های پرفروش می باشد که در سیستم برق سه فاز از آن استفاده می کنند. قیمت این کابل در مقایسه با کابل معادل آن از جنس مس بسیار مناسب تر می باشد. شما می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر قیمت کابل آلومینیومی 4*16 را مشاهده نمایید.

قیمت-کابل آلومینیومی-4.16

کابل آلومینیومی 25 * 4

قیمت کابل برق آلومینیومی زمینی

همان طور که می دانید کابل های دارای تنوع می باشد و کابل های برق آلومینیومی زمینی از جمله کابلهایی زمینی می باشد که دارای کاربردهای مختلفی می باشد. این کابل با مناسب ترین قیمت و با قیمتی به روز به مشتریان عرضه می گردد. شما می توانید انواع مختلف این کابل از برندهای مختلف را از این مجموعه تهیه نمایید. برای دریافت قیمت کابل برق آلومینیومی زمینی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیوم 2*10

قیمت کابل آلومینیومی نسبت به کابل های مسی بسیار مناسب تر و ارزان تر است به همین دلیل استفاده از این کابل ها بیشتر شده است. کابل آلومینیوم 2*10 از جمله کابل های پرکاربرد می باشد. شما می توانید قیمت این سایز را با توجه به برند و سایر ویژگی های آن با کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده نمایید.

قیمت کابل آلومینیوم 2*10

مشخصات فنی کابل آلومینیومی 4*25

کابل آلومینیومی 4 رشته ای با سایز 4*25 از کابل های آلومینیومی پرفروش می باشد این کابل با توجه به کاربرد و برندها  دارای ویژگی هایی می باشد در جدول زیر برخی از مشخصات عمومی این کابل را م توانید مشاهده نمایید. برای مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

سایز کابل4 * 25
تعداد رشتهاز نوع 4 رشته ای
جنس رسانا آلومینیوم ( Al)
سطح مقطع25 میلی متر مربع
جنس روکشXLPE یا PVC
رنگمشکی
دامنه ولتاژ600/1000 ولت

قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی

کابل های آلومینیومی سه فاز زمینی دارای تنوع می باشند و در تعداد رشته های مختلفی وجود دارند و با توجه به اینکه دارای تنوع سایز می باشند در مکان های بسیاری از این نوع کابل ها استفاده می کنند. از دیگر دلایلی که باعث شده است تا بسیاری از مشتریان این کابل را انتخاب نمایند قیمت مناسب آن می باشد. برای مشاهده قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی

کابل آلومینیومی 25 * 4

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیوم 2*16

یکی از مهمترین دلایل برای انتخاب کابل های آلومینیوم قیمت آن ها می باشد. کابل آلومینیوم سایز 2*16 نیز با توجه به کاربردهایی که دارد دارای قیمت مناسبی می باشد. قیمت این نوع کابل با توجه به برندهای مختلف و نوع روکش و … را می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده نمایید.

 

کابل های آلومینیوم دارای سایزهای مختلفی می باشند که می توانید قیمت هریک را مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت های هریک بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیوم 4*25

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 50

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10

قیمت کابل آلومینیومی 3 * 25

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *