قیمت کابل آلومینیومی ۱۶

قیمت کابل آلومینیومی 16

قیمت کابل آلومینیومی ۱۶

قیمت کابل آلومینیومی ۱۶ به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

قیمت کابل آلومینیومی ۱۶ مطابق با آخرین قیمت بازار

قیمت کابل آلومینیومی ۱۶ را می توان به صورت به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار از کارشناسان ما دریافت نمایید. قیمت کابل آلومینیومی ۱۶ با توجه به اینکه ممکن است از برندهای مختلفی باشد و یا اینکه تعداد رشته ها متفاوت باشد مثلا تک رشته ای دو رشته ای یا ۳ و ۴ رشته ای باشد متفاوت می باشد. در ادامه به برخی از این قیمت ها اشاره شده است.

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایز کابلتوضیحاتمتراژقیمت( ریال)
۱*۱۶هر متر۱۸۰۰۰
۲*۱۶هر متر۵۳۵۰۰
۴*۱۶هر متر۸۲۷۰۰
۵*۱۶هر متر۹۹۵۰۰
۲*۱۶XLPEهر متر۸۴۴۹۰
۴*۱۶هر متر۴۴۵۸۰۰
۴*۱۶XLPE هر متر۱۳۵۱۸۰
۴*۱۶PVC هر متر۱۴۲۴۵۰
۴*۱۶هر متر۱۱۵۸۰۰

در جدول بالا با توجه به موارد مختلف مثلا تعداد رشته ها، نوع روکش، برند قیمت ها متفاوت می باشد. شما می توانید با توجه به نیاز خود برای دریافت قیمت به روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کابل آلومینیومی ۴*۱۶

یکی از کابل های آلومینیومی که دارای کاربردهای مختلفی می باشد کابل آلومینیومی ۴ رشته ای با سایز ۴*۱۶ می باشد. این کابل ار جمله کابل های پرفروش به شمار می رود برای مشاهده اطلاعات این کابل و ویژگی های آن و مشاوره فنی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

کابل آلومینیومی 16

قیمت کابل مسی ۲*۱۶

همان طور که می دانید قیمت کابل هایی با جنس مس متغیر می باشد و با توجه به تغییرات و قیمت روز مس محاسبه می گردد. از دیگر مواردی که در قیمت کابل مسی ۲*۱۶ موثر است برند و نوع کاربرد آن می باشد. برای مشاهده و استعلام قیمت کابل مسی ۲*۱۶ به روز و با توجه به آخرین قیمت بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل برق آلومینیومی زمینی

کابل های آلومینیومی دارای تنوع زیادی می باشند. تنوع بالا، کاربردهای مختلف و از همه مهمتر قیمت مناسب و پایین این نوع کابل از جمله عواملی هستند که مشتریان این نوع کابل را انتخاب می کنند. قیمت برق آلومینیومی هم با توجه به موارد مختلف مثلا برند متفاوت می باشد برای مشاهده و استعلام قیمت به روز و لحظه ای با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیومی ۲*۱۰

کابل آلومینیومی دو رشته ای با سایز ۲*۱۰ علاوه بر کاربرد زیاد از کابلهای پرفروش می باشند. برای مشاهده کابل آلومینیومی ۲*۱۰ با توجه به موارد مختلف از جمله برند و همچنین تغییرات بازار می توانید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیوم 2*10

کابلهای آلومینیومی 16

قیمت کابل آلومینیومی ۲*۲۵

دیگر کابل دو رشته ای از جنس آلومینیوم سایز ۲*۲۵ می باشد این کابل نیز دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد و قیمت آن در برندهای مختلف متفاوت می باشد شما با توجه به نیاز و کاربرد کابل های می توانید قیمت هریک از آن ها را مشاهده نمایید. برای استعلام قیمت به روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی

کابل های آلومینیومی با توجه به تنوع بالای آن دارای کاربردهای مختلفی می باشند. از جمله کابل های پرکاربرد کابل های سه فاز زمینی هستند شرکت های مختلفی این کابل ها را تولید و عرضه می کنند که قیمت برندها با هم متفاوت می باشد. جهت دریافت و استعلام قیمت های به روز با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی ۳*۵۰+۲۵

کابل های سه رشته ای با سایز ۳*۲۰*۲۵ را از شرکت و برندهای مختلف می توانید با بهترین قیمت از این مجموعه تهیه نمایید. در این مجموعه قیمت ها با توجه به نوع برندها و موارد دیگر متفاوت می باشد و کلیه کابلها استاندارد و از بهترین و معتبرترین برندها می باشد قیمت هابه صورت رقابتی و به روز می باشد. برای مشاهده و استعلام قیمت ها بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 3*50+25

کابل های آلومینیوم دارای سایزهای مختلفی می باشند که می توانید قیمت هریک را مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت های هریک بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیوم 4*25

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 50

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10

قیمت کابل آلومینیومی 3 * 25 + 16

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

قیمت-کابل آلومینیومی-4.16

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *