قیمت کابل آلومینیومی ۱۲۰

قیمت کابل آلومینیومی 120

قیمت کابل آلومینیومی ۱۲۰

قیمت کابل آلومینیومی ۱۲۰ به روز و مطابق با آحرین تغییرات بازار در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

قیمت کابل آلومینیومی ۱۲۰ مطابق با آخرین قیمت بازار

قیمت کابل آلومینیومی ۱۲۰ با توجه به اینکه این کابل را شرکتهای مختلفی تولید می کنند و همچنین تنوع آن متفاوت می باشد. در جدولی که در ادامه مشاهده می کنید برخی از این قیمتها را می توانید مشاهده کنید برای استعلام قیمت دقیق تر و به روز و با توجه به نوع کابل درخواستی شما و مشاوره فنی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایز کابلتوضیحاتمتراژقیمت( ریال)
۱*۱۲۰XLPEهر متر۱۶۸۷۸۰
۱*۱۲۰PVC هر متر۱۷۳۲۰۰
۱*۱۲۰هر متر۱۰۵۸۰۰۰
۱*۱۲۰هر متر ( برش از روی حلقه )۱۸۵۰۰۰
۳*۷۰+۱۲۰XLPEهر متر ( برش از روی حلقه )۵۷۵۰۰
۴*۱۲۰۴۴۵۸۰۰
۳*۱۲۰+۷۰۳۹۲۹۵۰۰

قیمت کابل آلومینیومی ۱۲۰ با توجه موارد مختلف متفاوت می باشد. با توجه به برندهای مختلف، نوع روکش و .. این قیمت ها متفاوت است. برای اطلاع از قیمت های دقیق تر و با توجه به نیاز خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیومی ۲*۲۵

کابل های آلومینیومی ۲*۲۵ از دیگر کابلهای آلومینیومی دو رشته ای می باشد که شرکت های زیادی آن را تولید و عرضه می دارد. شما می توانید این کابل استاندارد را از برندهای معتبر و مختلف با بهترین قیمت از این مجموعه تهیه نمایید. برای مشاهده و استعلام قیمت آلومینیومی ۲*۲۵ با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

کابل آلومینیومی 120

قیمت کابل برق  آلومینیومی زمینی

کابل برق آلومینیومی زمینی دارای کاربردهای فراوانی می باشد. قیمت کابل برق آلومینیومی زمینی با توجه به موارد مختلف از جمله انواع برند و تنوعی که دارند متفاوت می باشد. جهت استعلام قیمت کابل برق آلومینیومی زمینی و مشاوره فنی و خرید باب بهترین قیمت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیومی ۲*۱۰

برای برق رسانی زمینی به مصرف کننده های تک فاز در فواصل نسبتا کوتاه از کابل آلومینیومی ۲*۱۰ استفاده می کنند. این کابل از دو رشته آلومینیومی به سطح مقطع ۱۰ میلیمتر مربع تشکیل شده است شما می توانید با توجه به نیاز و شرایط خود  کابل آلومینیومی ۲*۱۰ را با قیمت به روز و مناسب از این مجموعه تهیه نمایید برای مشاهده قیمت کابل آلومینیومی ۲*۱۰ بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیوم 2*10

مشخصات فنی کابل آلومینیومی ۱۲۰

کابل آلومینیومی ۱۲۰ دارای تنوع می باشد این نوع کابل با توجه به سطح مقطع های مختلف آن دارای انواع مختلفی می باشد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهد شد.

نوع کابل۱۲۰
جنس رسانا آلومینیوم ( Al)
سطح مقطعبا توجه به مسافت و کاربرد
جنس روکشXLPE یا PVC
رنگمشکی
دامنه ولتاژ۶۰۰/۱۰۰۰ ولت
ویژگیدارای تاییدیه و استاندارد توانیر

قیمت کابل آلومینیومی ۳*۵۰*۲۵

کابل های آلومینیومی ۳*۵۰*۲۵ را می توانید با قیمت مناسب و رقابتی از این مجموعه تهیه نمایید. این مجموعه کابل آلومینیومی ۳*۵۰*۲۵ را از بهترین شرکت ها و برندهای معتبر سیم و کابل به مشتریان عرضه می کند. برای استعلام قیمت کابل آلومینیومی ۳*۵۰*۲۵ بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 3*50+25

 کابل آلومینیوم

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کابل آلومینیومی ۴* ۱۶

کابل آلومینیومی از ۴ رشته درست شده است و سطح مقطع آن ۱۶ میلیمتر مربع می باشد. این کابل در مکان های مختلفی کاربرد دارد و برای مصارف مختلف از این کابل با توجه به قابلیت هایی که دارد استفاده می کند. برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 

کابل های آلومینیوم دارای سایزهای مختلفی می باشند که می توانید قیمت هریک را مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت های هریک بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 16

قیمت-کابل آلومینیومی-4.16

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10

قیمت کابل آلومینیوم 4*25

قیمت کابل آلومینیومی 3 * 25 + 16

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *