قیمت کابل آلومینیومی ۱ * ۲۴۰

قیمت کابل آلومینیومی 1 * 240

قیمت کابل آلومینیومی ۱*۲۴۰

قیمت کابل آلومینیومی ۱ * ۲۴۰ به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

قیمت کابل آلومینیومی ۱ * ۲۴۰ مطابق با آخرین قیمت بازار

قیمت کابل آلومینیومی ۱ * ۲۴۰ با توجه به افزایش قیمت مس بسیار کمتر از کابل های مسی بوده و شما می توانید قیمت کابل آلومینیومی ۱ * ۲۴۰ را به صورت به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار دریافت نمایید. در جدولی که در ادامه مشاهده می کنید قیمت کابل آلومینیومی ۱ * ۲۴۰ را با توجه به موارد مختلف از جمله برندهای مختلف متفاوت می باشد.

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایز کابلتوضیحاتمتراژقیمت( ریال)
۱*۲۴۰برش از روی حلقه۳۳۹۰۰۰
۱*۲۴۰هر متر۲۰۵۸۰۰
۱*۲۴۰XLPEهر متر ۳۳۵۷۰۰
۱*۲۴۰PVCهر متر ۳۴۲۴۵۰

کابل آلومینیومی ۴*۱۶

کابل آلومینیومی ۴*۱۶ از کابل های پرفروش و مهم می باشد این کابل از کابلهای ۴ رشته ای که از سه رشته فاز و یک رشته نول با سطح مقطع ۱۶ تشکیل شده است. در موارد بسیاری از این کابل استفاده می شود و این کابل کاربردهای مختلفی دارد. جهت خرید و ارائه مشاوره فنی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و کلیه اطلاعات را دریافت نمایید.

قیمت-کابل آلومینیومی-4.16

کابل آلومینیومی 1 * 240

مشخصات کابل آلومینیومی ۱ * ۲۴۰

کابل آلومینیومی ۱ * ۲۴۰ از نمونه کابل های با سایز بزرگ می باشد. کابل آلومینیومی ۲۴۰ از جمله کابل های ۴ رشته ای می باشد و جنس رسانای آن از آلومینیوم می باشد. این کابل دارای دو نوع روکش یا عایق می باشد ممکن است عایق آن از جنس PVC یا XPLE باشد. در ادامه جدولی را مشاهده می کنید که برخی به از مشخصات این کابل اشاره شده است. قیمت کابل آلومینیومی ۱ * ۲۴۰ نیز با توجه به برخی از ویژگی ها متفاوت می باشد.

سایز کابل۱*۲۴۰
تعداد رشتهتک رشته
جنس رسانا آلومینیوم ( Al)
قطر تقریبی کابل۲۷.۷( mm)
حداکثر مقاومت الکتریکی در دمای ۲۰۰.۱۳
وزن تقریبی کابل ۱۰۸۷ ( kg/km )
دامنه ولتاژ۶۰۰/۱۰۰۰ ولت
ماینگین مجموع قطر خارجی کابل۲۷.۷ میلیمتر

قیمت کابل برق آلومینیومی زمینی

کابل برق آلومینیومی زمینی دارای تنوع می باشد و کاربردهای مختلفی دارد. قیمت این کابل نسبت به کابلهای معادل آن از جنس مس بسیار کمتر می باشد. قیمت مناسب و کاربردهای مختلف آن باعث شده است تا مورد توجه قرار گیرد. شما می توانید قیمت انواع مختلف این کابل با توجه به کاربرد آن ها از برندهای مختلف را به صورت به روز و مطابق با آخرین قیمت و تغییرات بازار دریافت نمایید. برای استعلام قیمت لحظه ای و رقابتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 برای دریافت قیمت های به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت کابل آلومینیومی ۲*۱۰

 

قیمت کابل های آلومینیومی نسبت به کابل های مسی بسیار کمتر می باشد کابل آلومینیومی ۲*۱۰ نیز دارای قیمتی مناسب می باشد شما می توانید این کابل را در این مرکز از بهترین و معروفترین برندهای سیم و کابل با بهترین قیمت و به صورت رقابتی تهیه نمایید. برای مشاهده و استعلام قیمت کابل آلومینیومی ۲*۱۰ بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیوم 2*10

قیمت آلومینیومی 1 * 240

قیمت کابل آلومینیومی ۳*۵۰+۲۵

قیمت کابل آلومینیومی ۳*۵۰*۲۵ را به صورت به روز و لحظه ای دریافت نمایید. قیمت ها با توجه به موارد مختلف مانند برندها، ولتاژ  و متراژ متفاوت می باشد. شما می توانید در صفحه مربوطه چدول قیمت ها را مشاهده نمایید. برای مشاهده این قیمت ها کافی است بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی 3*50+25

کابل های آلومینیوم دارای سایزهای مختلفی می باشند که می توانید قیمت هریک را مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت های هریک بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید.

قیمت کابل سه فاز آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی مسین

قیمت کابل آلومینیومی 4 * 10

قیمت کابل آلومینیومی 3 * 25 + 16

قیمت کابل آلومینیومی زمینی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *