قیمت سیم مشهد

قیمت سیم مشهد

قیمت سیم مشهد

قیمت سیم مشهد و لیست قیمت به روز و لحظه ای توسط مرکز فروش سیم و کابل آرامش

لیست قیمت سیم مشهد نوع رشته ای

لیست قیمت سیم مشهد با توجه به آخرین تغییرات بازار و به صورت به روز و لحظه ای ارائه می گردد. شما مشتریان گرامی می توانید لیست قیمت سیم مشهد شامل قیمت انواع سیم می باشد. سیم مشهد با توجه به نوع کاربرد علاوه بر اینکه دارای مدل های مختلفی می باشد هر مدل دارای سایزهای مختلفی می باشد.

سایزنوعمتراژقیمت هر متر
۰.۵*۱رشته ایحلقه۴۹۸۰۰۰
۰.۷۵*۱رشته ایحلقه۶۸۰۰۰۰
۱*۱رشته ایحلقه۹۵۰۰۰۰
۱.۵*۱رشته ایحلقه۱۰۵۰۰۰۰
۲.۵*۱رشته ایحلقه۱۹۵۰۰۰۰
۴*۱رشته ایحلقه۳۲۱۰۰۰۰
۶*۱رشته ایحلقه۵۲۵۰۰۰۰
۱۰*۱رشته ایحلقه۹۲۱۰۰۰۰
۱۶*۱رشته ایحلقه۱۳۵۰۰۰
۲۵*۱رشته ایحلقه۲۳۲۰۰۰
۳۵*۱رشته ایحلقه۳۰۰۰۰۰
۵۰*۱رشته ایحلقه۴۲۰۰۰۰
۷۰*۱رشته ایحلقه۶۲۰۰۰۰

قیمت سیم مشهد سیم مفتولی و نایلونی

سیم مفتولی و نایلونی نوع دیگر سیم می باشد که در سایزهای مختلفی وجود دارد و قیمت سایزهای مختلف باهم متفاوت می باشد. این نوع سیمها در متراژهای مختلف عرضه می گردد.

سایزنوعمتراژقیمت هر متر
۰.۵*۱مفتولیحلقه۵۱۰۰۰۰
۰.۷۵*۱مفتولیحلقه۸۱۰۰۰۰
۱*۱مفتولیحلقه۹۸۰۰۰۰
۱.۵*۱مفتولیحلقه۱۶۳۰۰۰۰
۲.۵*۱مفتولیحلقه۲۳۵۰۰۰۰
۴*۱مفتولیحلقه۳۹۵۰۰۰۰
۶*۱مفتولیحلقه۵۹۵۰۰۰۰
۱۰*۱مفتولیحلقه۱۰۰۰۰۰۰
۰.۵*۲نایلونحلقه۱۰۳۰۰۰۰
۰.۷۵*۲نایلونحلقه۱۴۶۰۰۰۰
۱*۲نایلونحلقه۲۱۳۰۰۰۰
۱.۵*۲نایلونحلقه۲۹۸۰۰۰۰
۲.۵*۲نایلونحلقه۴۹۷۰۰۰۰
۴*۲نایلونحلقه۸۵۴۰۰۰۰
۶*۲نایلونحلقه۱۱۲۰۰۰۰۰

قیمت سیم و کابل مشهد

قیمت سیم و کابل مشهد براساس انواع سیم مثل افشان، مفتولی، ارت و … و سایزهای مختلف هریک از انواع آن، انواع کابل و سایزهای مختلف آن را در جدولی در صفحه قیمت سیم و کابل مشهد آورده شده است . برای مشاهده لیست قیمت بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت سیم و کابل مشهد

قیمت سیم برق مشهد

سیم برق مشهد دارای تنوع بوده و با توجه به کاربردهای مختلف آن دارای سایز و مدل های مختلفی می باشد. جهت خرید و استعلام قیمت هریک از انواع سیم برق مشهد با کیفیت بالا و استاندارد می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و قیمت به روز و لحظه ای را دریافت نمایید.

قیمت سیم افشان مشهد

سیم افشان از دیگر محصولات شرکت مشهد می باشد که کاربرد زیادی دارد. سیم افشان با توجه به سایز دارای تنوع زیادی بوده و قیمت سیم افشان براساس نوع و سایز سیم های مختلف یکسان نبوده و قیمت ها باهم متفاوت می باشند. با تماس با کارشناسان ما شما می توانید کلیه قیمت ها را با توجه به سایز و نوع سیم مورد نظر دریافت نمایید.

قیمت سیم افشان

قیمت سیم ۱.۵ مشهد

سیم ۱.۵ مشهد از دیگر محصولات استاندارد و با کیفیت شرکت می باشد که این مجموعه با بهترین و مناسب ترین قیمت به مشتریان عرضه می کند. قیمت سیم ۱.۵ مشهد با توجه به متراژ، نوع سیم تعداد و موارد دیگر با هم متفاوت است با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید جدول قیمت ها را براساس ویژگی های مختلف مشاهده نمایید.

قیمت سیم 1.5 مشهد

قیمت سیم ۲.۵ مشهد

نوع دیگر سیم مشهد، سیم ۲.۵ می باشد. این سیم نیز دارای ویژگی هایی می باشد شما می توانید قیمت این سیم را در جدولی که وجود دارد مشاهده نمایید. برای مشاهده جدول بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت سیم 2.5 مشهد

لیست قیمت سیم افشان مشهد

سیم افشان دارای انواع مختلفی می باشد مدل و نوع این سیم ها با توجه به کاربرد آن ها بوده و هریک از آن ها نیز دارای سایزهای مختلف می باشند برخی از سایزهای سیم افشان عبارت است از: ۱، ۱.۵، ۲.۵، ۴، ۶، ۱۰، ۱۶، ۲۰، ۲۵، ۵۰ و … که می توانید لیست قیمت سیم افشان مشهد را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

سیم و کابل مشهد

قیمت انواع سیم و کابل مشهد

سیم و کابل مشهد با توجه به کاربرد، سایز، ولتاژ، سطح مقطع و موارد دیگر دارای انواع مختلفی می باشد که به همین دلیل قیمت هریک از این مدل ها نیز باهم متفاوت می باشد. برای مشاوره فنی خرید سیم و کابل مشهد و استعلام قیمت انواع سیم و کابل مشهد می توانید هم اکنون با کارشناسان و متخصصین با تجربه ما تماس حاصل نمایید.

تماس با ما

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *