قیمت سیم افشان

قیمت سیم افشان

قیمت سیم افشان

قیمت سیم افشان در انواع مختلف و برندهای معتبر توسط فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

قیمت سیم افشان در سایزهای مختلف

قیمت سیم افشان در سایزهای مختلف با توجه به نوع برند آنها بیان می شود. تمامی سایزهای سیم افشان استاندارد و دارای گواهینامه را می توانید به صورت متری مثلا ۱۰۰ متری با بهترین قیمت از این مجموعه تهیه نمایید.این سیم از هادی با جنس مس و ۳۰ رشته سیم با قطرهای مختلف تشکیل شده است.

سایزقیمت
۰.۵۱۰۰۰۰۰
۰.۷۵۱۵۲۰۰۰
۱.۵۲۶۵۰۰۰
۲.۵*۱۸۲۸۰۰۰
۴۷۲۹۵۰۰
۶۱۰۵۲۰۰۰
۱۰۱۸۳۰۰
۱۶۲۶۵۰۰
۲۵۴۵۲۰۰
۳۵۵۸۷۰۰
۵۰۸۴۷۰۰
۷۰۱۱۹۰۰۰
۴*۱۲۶۷۰۰۰

برندهای مختلف سیم افشان را تولید می کنند و شما می توانید برای دریافت لیست قیمت  با توجه به برند مورد نظر با کارشناسان ما تماس گرفته و لیست قیمت را تهیه نمایید.

قیمت سیم 1.5 مشهد

قیمت سیم افشان نمره ۴

قیمت سیم افشان ۴ استاندارد و دارای گواهینامه به صورت حلقه ۱۰۰ متری می باشد که برندهای معتبر مختلفی مانند افشارنژاد خراسان، البرز، مشهد، سیمیا و … را می توانید تهیه نمایید برای خرید و دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت سیم ۲.۵ افشان

قیمت سیم ۲.۵ افشان استاندارد و دارای گواهینامه از برندهای معتبر را می توانید با تماس با کارشناسان ما دریافت نمایید. جنس هادی این نوع سیم از مس می باشد و از ۵۰ رشته سیم با قطر ۰.۲۵ میلیمتر تشکیل شده است. سبز، قرمز، آبی ، زرد و مشکی رنگهای مختلف عایق این سیم می باشد که با توجه به کاربردهای آن متفاوت می باشد. برای دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت سیم برق 2.5 البرز

قیمت سیم 2.5 مشهد

قیمت سیم افشان نمره ۶

قیمت سیم افشان نمره ۶ دارای گواهینامه معتبر و استاندارد با هادی از جنس مس از برندهای مختلف مانند مشهد، البرز، افشارنژاد خراسان و … را می توانید با تماس با کارشناسان ما دریافت نمایید.

قیمت انواع سیم افشان

قیمت سیم افشان خراسان

قیمت سیم افشان خراسان بر اساس موارد مختلف متفاوت می باشد. قیمت ها با توجه به سایز،ولتاژها و نوع کاربرد آن ها می باشد شما می توانید با توجه به نیاز خود انواع سیم افشان خراسان را در سایز و ولتاژهای مختلف و همچنین با عایق های مختلف از این مرکز با بهترین قیمت تهیه نمایید. برای استعلام و دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

قیمت کابل افشان

قیمت کابل افشان یکسان نمی باشد از آنجایی که کابل های افشان دارای سایز و ضخامت های متفاوت می باشد و کاربردهای مختلفی دارد قیمت ها نیز با توجه به مواردی که به آن اشاره شد متفاوت می باشد برای استعلام قیمت و دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

قیمت سیم افشان البرز

قیمت سیم افشان البرز با توجه به سایز و انواع مختلف متفاوت می باشد. سیم افشان در سایزهای مختلف ۰.۵، ۱.۵، ۲.۵، ۴ و … وجود دارد که هریک با توجه به کاربردهای آن دارای روکش های مختلفی بوده و قیمت آن ها نیز با توجه به مواردی مانند ولتاژ، سطح مقطع و سایز و عوامل دیگر می باشد برای مشاهده قیمت انواع مختلف سیم افشان البرز بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت سیم افشان البرز

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *