قیمت سیم افشار نژاد

قیمت سیم افشار نژاد

قیمت سیم افشار نژاد

قیمت سیم افشار نژاد

قیمت سیم افشار نژاد خراسان به صورت لحظه ای بوده و به صورت به روز به نمایندگی سیم افشارنژاد اعلام می گردد.

قیمت ها دارای درصد تخفیف می باشد

انواع سیم افشار نژاد

سیم افشار نژاد خراسان سازنده این محصول کشور ایران بوده و از محصولات شرکت و برند افشار نژاد خراسان می باشد که نوع این سیم از نوع سیم های افشان بوده و در سایزهای مختلفی وجود دارد. سیم افشار نژاد خراسان دارای تنوع زیادی در سایز می باشد. سایز ها از 1 تا 300 بوده که در لیست پایین قیمت سیم افشارنژاد و سایزها آورده شده است و می توانید مشاهده نمایید.

قیمت سیم افشار نژاد

لیست قیمت سایزهای مختلف  سیم افشار نژاد

قیمت های سایزهای مختلف سیم افشان افشار نژاد خراسان را می توانید در لیست قیمت سیم افشار نژاد مشاهده نمایید. قیمت هریک از این قیمت و قیمت انواع سیم افشار نژاد  که توسط واحد فروش سیم و کابل آرامش ارائه شده به صورت بهای هر متر به صورت ریال روبروی هر محصول آورده شده است.

سیم افشار نژاد خراسان دارای یک پایه قیمت ثابت می باشد و با توجه به اینکه قیمت ها به دلیل نوسانات بازار و مس دارای تغییرات می باشد به همین دلیل قیمت سیم افشار نژاد ممکن است کاهش یا افزایش یابد.

ویژگی های سیم افشار نژاد

سیم افشان افشار نژاد با توجه به تنوع بالا و خصوصیاتی که دارد دارای کاربردهای زیادی می باشد و با توجه به سایز و نوع سیم کاربردهای مختلفی نیز دارد به عنوان مثال از آنجایی که این نوع از به هم تابیده شدن تعداد زیادی سیم مسی نازک درست شده است دارای انعطاف پذیری بالا بوده و در سیم کشی ساختمان کاربرد زیادی دارد. از جمله ویژگی های ممهم این سیم عبارت است از:

  • انعطاف پذیری بالا
  • استفاده از مس آنیل شده با درجه خلوص بالا در ساختمان داخلی
  • دارای سطحی کاملا شفاف و براق
  • دارای تنوع بالا در سایز

جهت اطلاع دقیق تر قیمت سیم افشار نژاد و و آخرین لیست قیمت و همچنین مشاوره در زمینه خرید سیم افشار نژاد و هزینه ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *