قیمت سیم ابهر

قیمت سیم ابهر

قیمت سیم ابهر

قیمت سیم ابهر با توجه به آخرین قیمت بازار و به روز در بزرگترین فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش در لاله زار

 قیمت سیم ابهر و سایزهای مختلف آن

قیمت سیم ابهر و سایزهای مختلف آن در انواع مختلف سیم متفاوت می باشد. این قیمت با توجه به مواردی مانند نوع آن که ممکن است افشان یا نوع دیگر باشد و یا سایزهای مختلف آن و همچنین متراژ تغییر کند. برای مشاهده لیست قیمت سیم ابهر و استعلام قیمت به روز با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. در جدولی که در ادامه مشاهده می کنید قیمت سیم ابهر در انواع و سایزهای مختلف می باشد.

نوعسایزقیمت هر متر(ریال )
افشان 0.5*199000
افشان0.75*113950
افشان 1*119800
افشان1.5*124300
افشان2.5*138950
افشان4*165800
افشان6*199800
افشان10*1156700
افشان16*1279800
افشان25*1398900
افشان35*1598300
افشان50*1822400
افشان70*1998700

توجه بفرمایید

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها، هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 قیمت سیم ابهر و عوامل موثر بر آن

قیمت سیم ابهر و عوامل موثر بر آن را قبل ار خرید مورد توجه قرار دهید. همان طور که می دانید عوامل مختلفی بر روی قیمت سیم و کابل تاثیر دارد. سیم و کابل ابهر علاوه بر اینکه دارای تنوع می باشد و انواع مختلف سیم و کابل یکی از عوامل مهم در تفاوت قیمت می باشد. عوامل موثر دیگه عبارت است از:

  • نوع سیم
  • سایز سیم
  • ویژگی های سیم
  • جنس
  • متراژ

 قیمت سیم ابهر و انواع مختلف آن

قیمت سیم ابهر و انواع مختلف آن را می توانید با تماس و مشاوره فنی خرید کارشناسان ما دریافت نمایید. با توجه به تنوع سیم و کابل ابهر در ادامه به برخی دیگر از انواع سیم ابهر اشاره شده است می توانید برروی دکمه های مربوط کلیک و اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

قیمت سیم ابهر و انواع مختلف آن

قیمت سیم البرز ابهر

قیمت سیم البرز ابهر نیز براساس مواردی مانند افشان، مفتولی، کیسه ای و یا سایز های مختلف آن تعیین می شود. با توجه به نیاز و کاربرد هریک از این سیم ها می توانید قیمت آن را مشاهده نمایید. برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

سیم البرز ابهر

قیمت سیم برق ابهر

قیمت سیم برق ابهر را به صورت به روز و با توجه به نیاز و کاربرد هریک از سیم ها از کارشناسان ما استعلام نمایید. این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش سیم و کابل در لاله زار تهران قیمت سیم برق ابهر را به صورت رقابتی و مطابق با آخرین تغییرات بازار به مشتریان عرضه می دارد. برای مشاوره خرید و استعلام قیمت سیم برق بهر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

سیم برق ابهر

قیمت سیم و کابل ابهر

انواع مختلف سیم و کابل ابهر با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای ملی را می توانید با قیمت مناسب و به صورت رقابتی از این مجموعه تهیه نمایید. برای مشاهده لیست قیمت و انواع سیم و انواع کابل با سایز های مختلف آن می توانید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

سیم و کابل ابهر

قیمت سیم افشان البرز

همان طور که می دانید سیم افشان دارای سایزهای مختلفی می باشد هریک از این سایزها کاربردهای متفاوتی دارد و می توان گفت سیم افشان از جمله سیم های پر کاربرد به شمار می رود. لیست قیمت سیم افشان البرز را می توانید بر اساس سایز و متراژ آن در صفحه زیر مشاهده نمایید برای مشاهده این صفحه بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت سیم افشان البرز

قیمت سیم و کابل آرین ابهر

سیم و کابل آرین ابهر دارای تنوع زیادی می باشد کلیه محصولات آن اعم از انواع سیم و انواع کابل دارای کیفیت بالا بوده و مطابق با استانداردهای ملی می باشند. با توجه به نیاز و کاربردهای مختلف این سیم و کابل ها می توانید هریک از محصولات با کیفیت آن را با بهترین کیفیت از این مرکز تهیه نمایید. برای مشاهده انواع سیم و کابل آرین ابهر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

سیم و کابل آرین ابهر

قیمت سیم و کابل البرز ابهر

سیم و کابل البرز ابهر دارای انواع مختلف سیم از جمله انواع سیم افشان، سیم مفتول، سیم نایلونی، سیم کیسه ای و انواع کابل مانند کابلهای فشار قوی، کابل فشار متوسط، کابلهای خودنگهدار و … می باشد. قیمت سیم و کابل البرز نیز با توجه به انواع مختلف آن در همه موارد یکسان نمی باشد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

سیم و کابل البرز ابهر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *