قیمت هر متر کابل برق سه فاز

قیمت هر متر کابل برق سه فاز

قیمت هر متر کابل برق سه فاز

قیمت هر متر کابل برق سه فاز به صورت به روز

فروش انواع کابل برق سه فاز توسط بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در لاله زار

قیمت هر متر کابل برق سه فاز با توجه به نوع

قیمت هر متر کابل برق سه فاز با توجه به نوع آن ها متفاوت می باشد. از آنجایی که کابل ها دارای انواع مختلفی از جمله افشان و مفتولی و … می باشد با توجه به نوع آن ها قیمت ها نیز متفاوت می باشد. مثلا قیمت هر متر کابل های ۱۰*۲ افشان با کابل ۱۰*۲ مفتولی متفاوت می باشد به همین ترتیب برای سایر سایزها نیز به همین منوال می باشد و نوع کابل مهم می باشد. هریک از انواع مختلف کابل ها دارای سایزهای مختلفی نیز می باشند که این عامل نیز در قیمت کابل ها موثر می باشد.

سایزنوعقیمت
۱۰*۲افشان۲۰۵۰۰
۱۰*۳افشان۲۹۵۰۰
۱۶*۳افشان۴۰۰۰۰
۲۵*۳افشان۶۹۷۰۰
۳۵*۳افشان۹۹۷۰۰
۵۰*۳افشان۱۳۵۴۰۰
۷۰*۳افشان۱۹۸۵۰۰
۲۵+۱۶*۳افشان۸۲۰۰۰
۳۵+۱۶*۳افشان۱۱۰۵۰۰
۵۰+۲۵*۳افشان۱۴۹۸۰۰
۷۰+۳۵*۳افشان۲۰۱۸۰۰
۱۰*۴افشان۳۷۸۰۰
۱۶*۴افشان۵۹۸۰۰
۲۵*۴افشان۹۹۵۰۰
۳۵*۴افشان۱۰۱۹۰۰

برای دریافت قیمت به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت هر متر کابل برق سه فاز با توجه به جنس

قیمت هر متر کابل برق سه فاز با توجه به جنس نیز متفاوت می باشد همان طور که می دانید کابل های آلومینیومی دارای قیمت به نسبت ارزان تر از کابل های مسی می باشد. یکی از مهمترین عامل برای استقبال خرید کابل های آلومینیومی مختلف قیمت ارزان تر آن ها می باشد. در ادامه قیمت برخی از سایزهای کابل های آلومینیومی آورده شده است برای دریافت سایر سایزها و قیمت به روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایزجنسقیمت
۱۰*۲آلومینیوم۷۹۰۰
۱۰*۳آلومینیوم۱۰۹۰۰
۲۵+۱۶*۳آلومینیوم۲۳۵۰۰
۳۵+۱۶*۳آلومینیوم۲۷۹۰۰
۱۰*۴آلومینیوم۱۲۷۰۰
۱۶*۴آلومینیوم۱۷۹۰۰

برای دریافت لیست قیمت کامل انواع و سایزهای دیگر با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت هر متر کابل برق سه فاز در برندهای مختلف

قیمت هر متر کابل برق سه فاز در برندهای مختلف متفاوت می باشد. با توجه به نوع در خواست و نوع کابل موردنظر می توانید کابل های برق سه فاز از برندهای مختلف را از این مرکز تهیه نمایید. برای دریافت لیست قیمت به روز قبل از سفارش حتما با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت هر متر کابل برق سه فاز با توجه به نوع

قیمت کابل برق سه فاز

قیمت هر متر کابل برق سه فاز براساس نوع و سایز با هم متفاوت می باشد. قیمت کابل برق سه فاز انواع مختلف از جمله مسی یا آلومینیوم و همچنین سایز و انواع مختلف آن را می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر که لیست قیمت های هریک با توجه به نوع و سایزشان آورده شده است مشاهده نمایید.

 

قیمت کابل برق سه فاز

قیمت کابل فشار قوی سه فاز

از دیگر کابل های برق سه فاز کابل فشار قوی سه فاز می باشد که توسط کارخانه های متعددی تولید می شود و در برند و انواع مختلفی وجود دارد. با توجه به نیاز و نوع کابل فشار قوی از جمله زمینی یا خودنگهدار با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید لیست قیمت هریک از کابل ها را مشاهده نمایید.

 

قیمت کابل فشار قوی سه فاز

قیمت کابل برق فشار قوی

قیمت کابل برق فشار قوی با توجه به جنس آن که ممکن است مسی یا آلومینیومی باشد و انواع مختلف آن متفاوت می باشد. قیمت هایی که توسط کارشناسان ما ارائه می گردد به روز و براساس آخرین قیمت می باشد. قیمت ها به صورت رقابتی بوده و دارای تخفیف می باشد. برای استعلام قیمت کابل برق فشار قوی با توجه به فاکتورهای مورد نظر شما مثلا جنس و برند و انواع آن بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 

قیمت کابل برق فشار قوی

قیمت کابل برق سه فاز مسی

قیمت کابل برق سه فاز مسی در انواع ۳.۵ رشته، ۴ رشته و ۵ رشته و همچنین سایزهای مختلف آن را می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده نمایید. لیست قیمت با توجه به نوسانات قیمت بازار و به صورت به روز و رقابتی ارائه می گردد

قیمت کابل برق سه فاز مسی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *