خرید کابل مسی

خرید کابل مسی

خرید کابل مسی

خرید کابل مسی در انواع و سایزهای مختلف با بهترین قیمت از فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آرامش

خرید کابل مسی با بهترین قیمت

کابل های مسی دارای ویژگی هایی می باشد که این ویژگی ها باعث می شود در موارد مختلف از آن استفاده شود. از ویژگی های کابل مسی عبارت است از:

  • داشتن انعطاف پذیری زیاد کابل های مسی
  • قیمت ارزان این کابل ها
  • بهترین و مناسب ترین فلز برای برق
  • استاندارد

انواع کابل مسی

کابل های مسی در انواع مختلف تولید شده و انواع مختلفی از  این کابل با توجه به کاربرد آن در بازار وجود دارد که این مجموعه یکی از بزرگترین مراکزی است که انواع کابل مسی را به مشتریان عرضه می کند.

  • کابل مسی دارای عایق pvc
  • کابل مسی دارای عایق XLPE

فروش کابل مسی

هریک از انواع کابل مسی که در بالا به آن اشاره شد دارای انواع ساده و آرموردار می باشند. کابل های مسی نوع اول که نوع روکش آن ها پی وی است شامل کابل های برق تک رشته و چند رشته و کابل های قدرت با هادی هم مرکز و نوع دوم که کابل مسی با روکش XLPE است شامل کابل های برق تک رشته و چند رشته است.

از آنجایی که کابل مسی دارای قدرت انعطاف پذیری بالا می باشد از آن ها جهت انتقال جریان های الکتریکی در ولتاز های بالا از آن استفاده می کنند.

ویژگی های کابل مسی

استفاده می کنند.هنگام خرید کابل مسی دقت کنید کابل های مسی استاندارد و خالص تهیه نمایید. وجود ناخالصی در کابل های مسی سبب کاهش رسانایی می شود.

همان طور که می دانید کابل مسی مانند سایر سیم و کابل های دارای انواع مختلفی می باشد و با توجه به کاربرد آنها و یا شکل و نو ع هادی در انواع و سایزهای مختلفی وجود دارد. هنگام خرید به هریک از ویژگی های موردنظر توجه نموده و با توجه به ویژگی های موردنظر کابل را تهیه نمایید.

قیمت کابل مسی 

قیمت کابل مسی با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود و همان طور که می دانید قیمت کابل مسی به روز و با توجه به آخرین تغییرات بازار می باشد. عوامل مختلفی در تعیین قیمت کابل مسی تاثیر دارد. برای اطلاع از قیمت ها و دریافت لیست قیمت می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خرید کابل مسی تلفن

کابل مسی تلفن از دیگر انواع کابل مسی می باشد. این نوع کابل دارای سایز و انواع مختلف می باشد جهت خرید کابل مسی تلفن و مشاوره فنی خرید و لیست قیمت می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

خرید کابل مسی ارت

نوع دیگر کابل های مسی کابل مسی ارت می باشد این کابل نیز در سایز، نمره و انوع مختلفی وجود دارد که با توجه به کاربرد و نیاز خود می توانید برای خرید کابل مسی ارت و اطلاع از قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید سیم مسی ارت

بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید

 

قیمت کابل برق سه فاز مسی

 

وزن هر متر سیم مسی

 

خرید سیم مسی

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *