خرید کابل برق سه فاز

 

خرید کابل برق سه فاز

خرید کابل برق سه فاز

خرید کابل برق سه فاز با از مرکز فروش سیم و کابل آرامش با قیمت رقابتی

خرید کابل برق سه فاز با بهترین کیفیت

خرید کابل برق سه فاز با بهترین کیفیت و استاندارد و قیمت مناسب از جمله مهمترین دغدغه هایی است که خریداران با آن مواجه هستند.این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش انواع سیم و کابل در لاله زار بهترین برندهای سیم و کابل را به همشهریان عرضه می کند. خرید انواع کابل برق سه فاز با قیمت مناسب و به روز جهت مشاوره خرید کابل برق سه فاز و ارائه لیست قیمت هم اکنون می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با آن ها مشورت نمایید.

خرید کابل برق سه فاز  مسی ۴ رشته ای و ۵ رشته ای

خرید کابل برق سه فاز مسی ۴ رشته ای در مقایسه با کابل های ۵ رشته ای ارزان تر می باشد همان طور که می دانید هریک از انواع کابل برق های سه فاز دارای سایزهای مختلفی می باشند و با توجه به جنس آن ها که از مس می باشد و سایزهای متفاوت وزن آن ها نیز باهم متفاوت بوده و در نتیجه قیمت ها نیز متفاوت می باشد. در جدول زیر می توانید سایزهای مختلف کابل برق سه فاز مسی ۴ رشته ای و ۵ رشته ای را مشاهد نمایید.

کابل برق سه فاز مسی ۴ رشته ایکابل برق سه فاز مسی ۵ رشته ای
۵*۴۵*۵
۴*۴۴*۵
۶*۴۶*۵
۱۰*۴۱۰*۵
۱۶*۴۱۶*۵
۲۵*۴
۳۵*۴
۵۰*۴
۴*۴

خرید کابل برق سه فاز در انواع مختلف

خرید کابل برق سه فاز در انواع مختلف از جمله کابلهای پرفروش می باشد این کابل دارای جنس های مسی و آلومینیومی می باشد که با توجه به نیاز خود می توانید در سریع ترین زمان و مشاوره فنی توسط کارشناسان ما انواع کابل را سفارش و تهیه نمایید. کابل های سه فاز علاوه بر اینکه دارای تنوع سایز می باشند در دو جنس آلومینیوم و مس نیز وجود دارند. با توجه به افزایش قیمت مس می توانید با توجه به درخواست و کاربرد از کابل های سه فاز آلومینیومی نیز استفاده نمایید.

۲۵+۱۶*۳
۳۵+۱۶*۳
۵۰+۲۵*۳
۷۰+۳۵*۳
۹۵+۵۰*۳
۱۲۰+۷۰*۳
۱۵۰+۷۰*۳
۱۸۵+۹۵*۳
۲۴۰+۱۲۰*۳

برای دریافت قیمت به روز و مطابق با آخرین تغییرات بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید

خرید کابل برق سه فاز و قیمت هر متر کابل برق سه فاز

قیمت هر متر کابل برق سه فاز با توجه به جنس، نوع و سایزی که دارند یکسان نبوده و متفاوت می باشد. چنانچه قصد خرید کابل برق سه فاز را دارید برای  مشاهده قیمت هر متر کابل برق سه فاز با برند، نوع و سایزهای مختلف بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت هر متر کابل برق سه فاز

خرید کابل برق سه فاز در انواع مختلف

قیمت کابل برق سه فاز مسی

کابل برق سه فاز مسی با توجه به انواع مختلف آن از جمله ۴ رشته و ۵ رشته و سه رشته دارای قیمت های متفاوتی می باشد. هریک از انواع این رشته نیز دارای سایز های مختلفی می باشد برای مشاهده لیست قیمت کابل برق سه فاز مسی با توجه به نوع و سایز آن بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت کابل برق سه فاز مسی

قیمت کابل فشار قوی سه فاز

کابل فشار قوی سه فاز با توجه به نوع کاربردی که دارند دارای تنوع بوده و دارای انواع مختلفی می باشد بر همین اساس قیمت کابل فشار قوی سه فاز نیز مختلف می باشد شما می توانید با توجه به نوع و سایز این کابل ها لیست قیمت کابل فشار قوی سه فاز را با کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده نمایید.

 

قیمت کابل فشار قوی سه فاز

قیمت کابل برق فشار قوی

از آنجایی که کابل برق فشار قوی دارای انواع مختلفی از جمله: آرموردار یا زره دار، جنس های مسی و آلومینیومی و کراسلینگ، زوجی، مخابراتی زمینی و هوایی و ژله فیلد، شیلدار ساده و افشان و … می باشد قیمت های آن ها نیز با هم متفاوت می باشد برای مشاهده لیست قیمت کابل برق فشار قوی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 

قیمت کابل برق فشار قوی

قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی

قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی نسبت به کابل هایی با جنس مس مناسب تر می باشد و استفاده از آن با توجه به اینکه دارای تعداد رشته و سطح مقطع های متنوعی می باشد متداول می باشد. برای مشاهده لیست قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و قیمت ها را مشاهده نمایید.

قیمت کابل آلومینیومی سه فاز زمینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید و فنی با کارشناسان ما در تماس باشید.

تماس با ما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *